Üniversite Öğrencileri İkinci El Eşya Alan Yerler Piyasasını Canlandırdı

Üniversite Öğrencileri İkinci El Eşya Alan Yerler Piyasasını Canlandırdı

İkinci El Eşya Alan Yerler Üniversite Öğrencileri İkinci El Eşya Alan Yerler Piyasasını Canlandırdı

İstanbul’a, üniversite öğrencilerinin yoğun bir şekilde gelmeye başlamasıyla ikinci el eşya alan yerler satanlar mağazalarında canlılık yaşanmaya başladı. Sıfır veya spot eşya almak yerine ikinci el eşya alan öğrenciler, küçük bütçeler ayırarak evlerini döşeyebiliyorlar.

2019-2020 Akademik Yılı’nın açılışına hazırlanan öğrenciler ile mevcut öğrenciler, ikinci el eşya alanlar piyasasının canlanmasını sağladı. İkinci el eşya alan yerler mağazalarında baza yataklar, oturma grupları, elbise dolabı, çekyat, beyaz eşyalar çok uygun fiyata alıcı bulabiliyor. Ayrıca ücretsiz nakliye ile alınan eşyaların geri satılabilmesi ikinci el eşya piyasasına talebi arttırıyor.

Öğrencilere satın aldıkları baza yatak başlık ya da koltuk takımı, köşe koltuk takımı, çekyat grubu yanında sehpa, akıllı sehpa gibi bazı küçük eşyalar hediye olarak veriliyor.

İkinci El Eşya Alan Yerler

 ikinci el eşya ve spot eşya satışı yapan Barış İkinci El Eşya öğrenciler sıfır eşya almak yerine tercih ediyorlar. Genellikle müşterilerimiz öğrenciler, dar gelirliler, bekârlar oluyor. Sıfır eşya almak yerine ikinci el eşya’yı ediyorlar. Zaten biz hem alım yapıyoruz hem satım yapıyoruz. 4 ya da 2 sene sonunda eşyaları halen kullanılır haldeyse geri alıyoruz. Bu sebeple bizi tercih ediyorlar. Fiyatlarımız da gayet uygun. İkinci el eşya alan yerler olarak nakliyesi de bize ait, eve kadar teslim ediyoruz.

Üniversite Öğrencileri İkinci El Eşya Alan Yerler Piyasasını Canlandırdı

Üniversite öğrencileri de bütçelerine göre ikinci el eşyaları tercih ettiklerini belirterek, küçük bütçelerle buralardan isteğimiz eşyaları alabiliyoruz. İhtiyacımız olan her şey var.

22.09.2019
3.799

Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp