Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Emek Spot Ürünleri olarak, ikinci el eşya alım satım işlemleriniz için profesyonel çözümlemeler üretmek üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İkinci el eşya alanlar hizmetlerimizi, Avrupa Yakası’nın tamamına vermekteyiz. Kaliteli hizmeti kurumsal çözümler üreterek sizlere sunuyoruz. Emek Spot firmamızdan alacağınız en iyi fiyat fiyat tekliflerine ek olarak, ücretsiz nakliyat ve nakit ödeme, eft ve havale fırsatı da bulunuyor. Beyaz eşya, mobilya ve televizyon kategorilerinde ev eşyası satışı yapmak için WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz. İkinci el eşya alanlar ile aynı gün adresinizden ücretsiz nakliye fırsatı kazanın.

Çözüm Ortağınız
Satmak istediğiniz tüm ev eşyalarınıza kurumsal çözümler sunar.

En iyi fiyat garantisi ile alım yapıyoruz.

Zahmetsiz bir şekilde ev eşyalarınızı aynı gün içerisinde alımını yapıyoruz.

Ücretsiz nakliye ve taşıma hizmeti.

Emek spot ailesi olarak hertürlü beyaz eşya, mobilya, klasik mobilya, buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, kurutma makinesi, klima, antika eşya, gümüş objeler gibi eşyalarınızı alıyoruz.
Çalışma Sistemimiz
WhatsApp’tan Fotoğraf Gönderin?

İhtiyaç fazlası durumuna gelen ev eşyalarınızı kolay, hızlı ve güvenle satmak için şu adımları izleyebilirsiniz ”İkinci el eşya alanlar” taleplerinizi bize iletmeniz halinde, istanbul’un neresinde olduğunuzu önemsemeden; sizlere aynı gün içerisinde hizmet sunuyoruz. Mobilya, Yatak odası takımı, Koltuk takımı, Beyaz eşya, Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Kurutma makinesi, Fırında, Ankastre set, Elektronik eşya, Televizyon dahil tüm ürünlerinizi değerlendirin. Satmak istediğiniz, eşyalarınızın yeniden satın alınabilir durumda olmasıdır. Bu kriteri karşıladığınızı düşünüyorsanız bize hemen ulaşın ve ihtiyaç fazlası ev eşyalarınızı gerçek değerinden tekliflerle elden çıkarmak için bizlerden mutlaka teklif isteyin. Teklif istemek için, WhatsApp ikonuna tıklayın ve satmak istediğiniz ev eşyalarının detaylı fotoğraflarını gönderin.

Ücretsiz Nakliye Ve Taşıma

Kaliteli bir hizmet almak için mutlaka bizimle çalışmalısınız. Çünkü en iyi fiyat garantisi, kurumsal hizmet, tüm ev eşyalarınıza değerinde fiyatlarla alımını gerçekleştiriyoruz.
Ayrıca Ücretsiz nakliye ve hizmetimiz bulunmaktadır.

İkinci El Eşya Alanlar Hizmeti İçin Bizi Arayın!
İkinci el eşya alanlar, ikinci el beyaz eşya alanlar, ikinci el mobilya alanlar, ikinci el koltuk takımı alanlar, ikinci el buzdolabı alanlar, ikinci el yatak odası alanlar, ikinci el çamaşır makinesi alanlar, ikinci televizyon alanlar

Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp