Florya İkinci El Buzdolabı Alanlar

Florya İkinci El Buzdolabı Alanlar

 

#Evdekal ikinci el buzdolabınızı iyi fiyat garantisi ile aynı gün adresinizden alıyoruz.

Florya’da oturan müşterilerimiz belki daha önce ikinci el buzdolabı satmamış olabilir, ama bu konuda gereken kolaylığı tüm müşterilerimize sağlıyoruz. Doğal olarak  beklentilerinin neler olduğunu az da olsa tahmin efebiliyoruz. Florya ikinci el buzdolabı alanlar olarak size bu konuda yardımcı olmak için bu yazıyı hazırladık.

Yıllardır bu sektörde olduğumuz için müşterilerimize yardımcı olmak kendimizi tanıtmak durumundayız. Biz kimiz, neler yapıyoruz, alım işlemi nasıl yapılmaktadır gibi sorularınıza topluca cevap vermeye çalışacağız. İsterseniz başlayalım :) 

Florya İkinci El Buzdolabı Alanlar Kimdir?

Firmamız İstanbul avrupa yakasının tamamına dolayısıyla Florya’da da hizmet veriyoruz. İnsanların evlerinde kullandıkları ve daha yenisi alındıktan sonra fazlalık durumuna düşen buzdolabını satın alıyoruz. 

Satmak istediğiniz ikinci el buzdolabını en iyi fiyat garantisi ile aynı gün adresinizden alıyoruz. 

Aldığımız buzdolabını tekrardan satışa çıkardığımız için mümkün olduğunca temiz ürün almaya önem veriyoruz. Yaklaşık 15  yıldır beyaz eşya alanlar sektöründe hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti her zaman ilk hedefimizdir. . 

Florya’da Ne Tür Buzdolabı Alıyoruz?

 Satmak istediğiniz her buzdolabını maalesef alamıyoruz, belirlemiş olduğumuz kriterler bulunmaktadır. Peki nedir bunlar? Hemen açıklayalım? 

  • Temiz olması 
  • Sorunsuz çalışması
  • Raflarında kırık olmaması 
  • Raflarda eksik olmaması
  • Motorunun orijinal olması 
  • Soğutmasında herhangi bir sıkıntısının olmaması 
  • Gövdesinde çürük, pas olmaması 
  • Gövde kaçağı olmaması 

Bu kriterlere uyan tüm buzdolaplarını marka ve model ayrımı yapmadan satın alıyoruz. 

Taşıma Ve Ödeme Nasıl Yapılmaktadır. ?

Florya ikinci el buzdolabı alanlar olarak aldığımız tüm ürünleri kendi nakliye aracımız ve personelimizle yapıyoruz. Dolayısıyla sizden kesinlikle ücret talep etmiyoruz.  Ödemelerimiz nakit olarak yapılmaktadır. 

 Florya İkinci El Buzdolabı Alanlar Firmamızı Neden Tercih Etmelisiniz?

Florya ikinci el eşya alan yerler için bizi tercih ettiğinize asla pişman olmayacağınızın garantisini verebiliriz. Beyaz satışı yaptığınız zaman kesinlikle en yüksek fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz. Ayrıca keyfinizi kaçıracak gereksiz pazarlıklara girmiyoruz. Anlaştığımız rakamı ödüyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. 

Bizi instagram dan takip edebilirsiniz! 


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp