Başakşehir Spot Eşya Alanlar

Başakşehir Spot Eşya Alanlar

Spot eşya ve spotçu kelimelerini daha önceden duydunuz mu? Daha öncesinden kullanılan bir eşya satışı yapmak isteyenler mutlaka bu konuda bir fikri vardır. Ancak böyle bir talebiniz olmadıysa muhtemelen bu kelimelere yabancı olabilirsiniz. Başakşehir spot eşya alanlar olarak sizlere kendimizden, işlerimizi nasıl yapacağımızdan, neler alıp neler sattığımızdan bahsetmek istiyoruz. Sizlerin daha iyi hizmeti almaya hakkınız olduğunu düşünmekteyiz. İkinci el eşya alanlar firmamız Emek Spot adı altında tüm İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermektedir.

Geçmişti yüzlerce farklı kişilere birbirinden farklı ürünler satın aldık ve sattık. İnsanlar ve ürünler farklı olsa da hep aynı sorular soruldu. Şimdi bu soruları tek tek cevaplayarak, başlıklar ile madde madde ilerleyeceğiz ki daha iyi akılda kalıcı olsun. Başakşehir spotçular çarşısı nerede, Başakşehir spot eşya alım satım işlemleri için nasıl başlayıp nasıl ilerlemeniz gerekir bunları açıklamaya çalışacağız.

Başakşehir Spot Eşya Satış Süreci Nasıl İşliyor?

Spot eşyalar nelerdir, nasıl satılır bu sorulardan başlamak istiyoruz. Aslında spot eşyalar sıfır eşya demektir. Ancak 2. el eşya da satsanız, kullanılmayan eşya da satsanız süreç aynı şekilde ilerlemektedir. Yapılması gerekenler şu şekildedir;

  • 0537 672 42 76 numaralı telefon numarasından arayarak ne tarz eşyaları satmak istediğinizi söylemeniz gerekir.
  • Ekiplerimiz sizlerden yukarıdaki telefon numarasından eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi isteyecektir.
  • Whatsapp uygulamasında kolaylıkla fotoğraf gönderebilirsiniz.
  • Ekibimiz ürünleri inceledikten sonra sizlere olumsuz veya olumlu dönüş yapacaktır ve teklifi iletecektir.
  • Teklifi onaylamanız durumunda istediğiniz gün Başakşehir ilçesinde bulunan adresinizden spot eşya alımını gerçekleştirebiliriz. Spot eşya alımını nakit olarak yapabilmekteyiz.

Görüldüğü üzere spot eşya nasıl satılmaktadır, Başakşehir spot eşya alan yerler nasıl hizmetler vermektedir gibi soruların cevabı bu kadar basittir. Sizlerden ricamız bizleri tercih etmeniz ve hızlı, güvenilir, profesyonel hizmetler almanızdır.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Spot eşya alan firmalar ne tarz eşyaların alım satımını yapmaktadır gibi soruları sürekli duymaktayız. Aslında otomobil piyasasında bile spot pazarı mevcuttur. Ancak bizlerin alım satım yapabildiğimiz sektör sadece eşya gruplarıdır. Spot beyaz eşya, koltuk takımı, televizyon, yatak odası, buzdolabı, ofis mobilyası, mini buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, mobilya, elektronik eşyalar gibi ürünleri sayabiliriz. Başakşehir ilçesinden bu tarz ürünleri sürekli satın almaktayız.

Nakliye ve Ödeme İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

Başakşehir spot eşya alanlar için bizleri ederek müşterilerimiz ne satarlarsa satsınlar zahmet vermemekteyiz, kendi ekibimiz ve aracımızla hizmetler vermekteyiz. Bu nedenle hiçbir zahmete katlanmazsınız, taşıma veya nakliye ücreti ödemezsiniz. Tüm işlemler bizlere aittir. Ödemeleri nakit olarak yapmaktayız. EFT veya havale olarak ödeme yapabilmekteyiz. Ekiplerimiz anlaşılan fiyatı nakit ödemekteyiz, fiyatı indirmek için türlü bahaneler üretmemekteyiz. Bu da güven duyabileceğiniz deneyi sağlamaktadır. Bizleri istediğiniz zaman arayabilirsiniz, sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp