Bakırköy 2. İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Bakırköy 2. İkinci El Beyaz Eşya Alanlar
Bakırköy İkinci El Beyaz Eşya Alanlar İle Artık Sıfır Ve İkinci El Beyaz Eşya Satmak Çok Kolay Fotoğrafını WhatsApp ile 0537 672 42 76 Göndermeniz Yeterlidir!

İstanbul’un en nezih ilçelerinden biri olan Bakırköy’de oturan tüm insanlar için ikinci el beyaz eşya alım hizmetimiz devam etmektedir. 

Bakırköy ikinci el beyaz eşya alanlar firması olarak hiç kimsenin iyi niyetini suistimal etmeden hizmetlerimiz hakkında müşterilerimize işin en doğrusunu anlatarak beyaz eşyalarını alıyoruz.

Bizi tercih etmeden, önce kısa bir araştırma yaparak ne kadar haklı olduğumuzu anlayacaksınız. Bizi tercih ettiğiniz takdirde kaliteli, sorunsuz, profesyonel bir hizmet alacağınızın garantisini veriyoruz. Peki beyaz eşya alım süreci nasıl başlar bunu maddeler halinde yazalım, sizlerde bu konu hakkında bilgi sahibi olun:) 

İkinci El Beyaz Eşya Nasıl Satılır?

Bakırköy ilçesinin neresinde olursanız olun hiç fark etmez Bakırköy ikinci el beyaz eşya alanlar firmamıza bir kaç kare fotoğraf göndererek beyaz eşyalarınızı alıp alamayacağımızı öğrenmiş olursunuz, alım yaparsak ne kadar fiyat verebileceğimizi öğrenebilirsiniz. 0537 672 42 76 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına fotoğraf gönderebilirsiniz.

Bakırköy ikinci el beyaz eşya alanlar firmamız sizlerden gelen fotoğrafları inceleyerek, alabileceğimiz beyaz eşyalar ise fiyat teklifimizi tarafınıza iletecektir. Teklifimizi kabul etmeniz durumunda belirlediğimiz gün ve saatte bakırköyde bulunan adresinizden alımı yapılacaktır.

Her şey bu kadar basit. Sizlerin sadece yapması gereken tek şey bizi tercih edip düzgün çekilmiş bir kaç kare fotoğraf göndermek olacaktır. 

Bize Ne Tür Beyaz Eşyalar Satabilirsiniz?

İkinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el mini buzdolabı, ikinci el İnoks buzdolabı, ikinci el derin dondurucu buzdolabı, ikinci el difriz, ikinci el ankastre set, ikinci el televizyon gibi ürünlerin alımını yapmaktayız 

Bakırköy ikinci el beyaz eşya alanlar firmamız spot beyaz eşya alımını da yapmaktadır. Spot beyaz eşya yani sıfır beyaz eşya alırken de sizlere beyaz eşyanın markasını ve modelini istiyoruz. Marka ve model bilgisini tarafımıza bildirmeniz halinde sizlere fiyatını hemen öğrenebilirsiniz. 

Nakliye Ve Ödemesi Nasıl Yapılıyor?

Bakırköy ikinci el beyaz eşya alanlar olarak tüm beyaz eşya alımlarımızı nakit yapıyoruz. Ayrıca şu sıralar yaşadığımız pandemi süreci nedeniyle parayla temas etmek istemeyen müşterilerimiz için de eft, havale gibi seçeneklerimiz de mevcuttur. 

Nakliye veya taşıma ücretini kesinlikle sizden talep etmiyoruz. Satacağınız beyaz eşyaların sayısı ne kadar fazla veya büyük olursa olsunhhiçbir önemi yok. Çünkü profesyonel ekipkerimiz var ve hepsini yükleyecek araçlarımız da bulunmaktadır.

 Bakırköy İlçesinde İkinci El Beyaz Eşya Alımı Yaptığımız Mahalleler? 

 • Ataköy 1. Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 
 • Ataköy 2-5-6. Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 
 • Ataköy 3-4-11. Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 
 • Ataköy 7-8-9-10. Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 
 • Basınköy Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 
 • Cevizlik Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 
 • Kartaltepe Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 
 • Osmaniye Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 
 • Sakızağacı Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 
 • Şenlikköy Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 
 • Yenimahalle Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 
 • Yeşilköy Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 
 • Yeşilyurt Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 
 • Zeytinlik Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 
 •  Zuhuratbaba Mahallesi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 

Bizi instagram dan takip edip, Güncel bilgilerden haberdar olabilirsiniz! 

Bu Yazımızı da okuyabilirsiniz! 

Bakırköy İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler 


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp