İstanbul İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

COVİD-19 (CORONAVİRÜS) GÜNCELLEMESİ #Evdekal #HayatEveSığar #MaskeniTak

İstanbul avrupa yakası’na hizmet veren istanbul ikinci el beyaz eşya alanlar firmamızın faaliyetleri hakkında bilglendirme yaparak, hem müşterilerimize verdiğimiz hizmetler hakkında bilgilendirme yaparak bu işte ne kadar öz verili olduğumuzu ve müşterilerimize elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Peki neler yapıyoruz? Hadi gelin bunlara sizlere anlatalım. 

Bu konu hakkında hem bilgi sahibi olun hemde beyaz eşyalarınızı yanlış kişilere satmayın hadi başlayalım. 

Müşterilerimizin satmak istedikleri beyaz eşyaları önce detaylı bir şekilde inceliyoruz, fiyatlandırıyoruz, kabul etmeniz halinde hemen alıyoruz. 

İstanbul ikinci el beyaz eşya alanlar olarak bu hizmetimizi nasıl verdiğimizi kısa ve alt başlıklar halinde sizlere aktarmaya çalışacağız. 

Öncelikle müşterilerimizin memnuniyetini de önemsiyoruz. Bu yüzden işimizi temiz, şeffaf bir satışı nasıl yaptığımızı sizlere anlatmak istiyoruz. 

Böylelikle süreci başından sonuna kadar işin uzmanından öğrenmiş olacaksınız böylece aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını almış olacaksınız. 

Beyaz Eşyanızı Satmak İçin Neler Yapmanız Gerekir?

Yapmanız gereken tek şey beyaz eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp uygulaması üzerinden bize göndermeniz yeterli olacaktır. 0537 672 42 76 numaralı telefonumuz 7/24 aktif bir şekilde hizmet vermektedir. 

Göndereceğiniz beyaz eşya fotoğrafları firmamız tarafından incelenecek, ürünleri alıp alamayacağımız sizin tarafınıza hemen bildirim yapılacaktır. Alabileceğimiz beyaz eşyalar olması halinde hemen fiyat teklifimizi sunarız, anlaşma sağlanması durumunda ise istediğiniz gün adresinizden alıyoruz.

İstanbul avrupa yakasının her yerine anında ulaşmamız mümkün olmaya biliyor, istanbul trafiğinin durumu ortada bu yüzden fotoğraf göndermeniz firmamıza büyük bir kolaylık sağlayacaktır, en önemlisi ise zaman kaybını ortadan kaldıracaktır. 

Fotoğraflardaki Beyaz Eşyalara Teklif Ettiğimiz Fiyat Daha Sonra Düşer Mi?

Sizden istediğimiz beyaz eşyalarınızın detaylı fotoğraflarını göndermek, varsa kusurları bunlarında fotoğraflarını göndermek. 

Mesela ikinci el buzdolabı satacağınız zaman pas, darbe, çizik, raflarda eksik kırık, motor aksamında herhangi bir kusuru varsa bunları da fotoğraflamanızdır.

 Aksi halde firma olarak buzdolabınızı hatasız, sorunsuz olmadığını baz alarak fiyat veriyoruz. Yerinde inceleme yaptığımız zaman kusurlarını gördüğümüzde almaktan vazgeçebilir yada fiyatında düşüş yapabiliyoruz.

İstanbul ikinci el beyaz eşya satışınız için firmamızı tercih etmeniz halinde gereksiz konuşmalara, mantıksız pazarlıklarla zaman kaybı yaşamazsınız, anlaştığımız rakam üzerinden kolay ve hızlı bir satış yapabilirsiniz. 

İkinci el beyaz eşya alımı için de aynı durum geçerlidir. İkinci el beyaz eşya, görsel açıdan çok şık ve albenisi olan bir ürün gibi durur ancak görselde arızası olup olmadığını kesinlikle bilemeyiz. 

Bu yüzden bunu önceden söylemeniz halinde en doğru şekilde net bir fiyat alabilirsiniz.

Düşük Fiyattan Mı Beyaz Eşya Alıyoruz?

Bu sorunun cevabı kesinlikle hayır. İkinci el beyaz eşyalarını satmak isteyen bazı kişiler beyaz eşyalarına sıfır beyaz eşya ile aynı rakamı isteseler bile elimizden geldiği kadar yüksek fiyat garantisini teklif ediyoruz. 

Takdir edersiniz ki nakliye, taşıma gibi hizmetlerde bize ayrı bir maliyet oluşturmaktadır. 

Bizde bunu hesaplamak ve beyaz eşyaları kategoriye ayırarak bunların satış durumuna göre fiyat teklifimizi veriyoruz. Örnek olarak kış mevsiminde buzdolabına verdiğimiz fiyat farklıdır, yaz ayında verdiğimiz farklıdır.

 Çünkü kışın buzdolabı fazla talep edilmediğinden dolayı biraz düşük fiyatlardan alımı yapılmaktadır. 

Nakliyesini Ve Ödemesini Kim Karşılıyor?

İstanbul ikinci el beyaz eşya alanlar için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızı ücretsiz nakliye sistemi ile bize satabilirsiniz. 

Firmamızın bünyesinde bulunan nakliye aracı ve personelimizle  alım yapmaktayız, sizden kesinlikle ücret talep etmemektedir.

Ödemelerimiz nakit olarak yapılmaktadır. Ayrıca eft veya havale seçenekleri ile de yapılabilmektedir tercihi size bırakıyoruz. Elimizden geldiğince sizleri aydınlatmaya çalıştık umarız başarılı ve aydınlatıcı bir vermişizdir.

Bizi Facebook üzerinden takip edebilirsiniz?