Sultangazi İkinci El Beyaz Eşya

Sultangazi İkinci El Beyaz Eşya

Sultangazi ikinci el beyaz eşya alanlar olarak her türlü ikinci el klima, televizyon, fırın, buzdolabı ve çamaşır makinelerinizi size en iyi fiyatlara sizlerden satın alıyoruz. Firmamız yıllardır İstanbul’da siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

İstanbul ve bütün ilçelerinde siz değerli müşterilerimizden gelen 2. el beyaz eşya alanlar olarak satış isteklerinizi çok hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz. İkinci el beyaz eşyalarınızdan para kazanmak istiyorsanız 0537 672 42 76 WhatsApp uygulaması üzerinden bizlere beyaz eşyalarınızın fotoğrafını göndererek en iyi fiyat teklifini alabilirsiniz.

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar Sultangazi

Sultangazi’de bu işin deneyimli firması ile çalışmak istediğinizde size 7 gün 24 saat hizmet vermeye çalışmaktayız. İkinci el beyaz eşyanızın piyasa değerlerinde satmak ve yapacağınız satışıntan sorunsuzca deneyimli işi bilen bilgili birileri tarafından yapılmasını istiyorsanız kesinlikle bizleri seçmelisiniz. Günümüzde birçok beyaz eşya alım hizmeti veren firmalar olsa da bu firmalar profesyonel ve güvenilir değildir. Oysa ki firmamız vergi levhası olan bir işletmedir, iletişim bilgilerimiz ve adresimiz her şey gerçektir. Bu nedenle ticaret yapacağınız firmayı iyi araştırmanız gerekir. Aksi halde olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz.

İkinci El Buzdolabı Çamaşır Bulaşık Makinesi

Beyaz eşyalar ürünleri içinde hızlıca satılan ve en çok el değiştiren ürünler çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolapları gibi ürünlerdir. Bu ürünler hızlı bir şekilde satılarak müşteriler ürünlerini nakite çevirmektedir. Sizde ikinci el çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi satmak istiyorsanız bizleri arayın ve size en iyi teklifleri verelim.

Sıfır Beyaz Eşya Alanlar

Yukarıda belirttiğimiz ve satın aldığımızı tüm beyaz eşyaların sıfırlarını da satın almaktayız. Satmak istediğiniz ürünler ikinci el değilse diye düşünüp satılmaz diye düşünmeyin spot beyaz eşya alanlar diye arama yaptığınız da firmamızın tüm spot ürünlerini görebilir ve nakit ödeme ile adresinizden teslim almaktayız. Beyaz eşya alımlarında en çok dikkat ettiğimiz şey, beyaz eşyalarınızın temiz ve çalışır durumda olmasıdır. Aksi halde maalesef bu tarz ürünler satın almamaktayız. Bizleri Instagram hesabından takip ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

31.01.2021
143

Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp