Güngören Beyaz Eşya Alım Satım

Güngören Beyaz Eşya Alım Satım

Evinizde bulunan bir beyaz eşyanızı elden çıkarmayı mı düşünüyorsunuz? Yoksa uzun veya kısa süreli kullanım için bir ürüne mi ihtiyacınız var? İhtiyacınız ne olursa olsun bizleri arayarak en iyi hizmeti ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.  Güngören ikinci el beyaz eşya alım satım veya sadece beyaz eşya alış, satışları için bilmek istediklerinizi aşağıda sizlere aktaracağız.

Biz Kimiz Ne İş Yapıyoruz?

Firmamız 2. el beyaz eşya alım satım işlemlerini yaklaşık 20 yıldır hizmet vermekteyiz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi, televizyon, fırın veya termosifon gibi ürünleri müşterilerin iş yerinden veya evinden ikinci el olarak satın almaktayız. Daha sonra bu ürünleri perakende olarak belirli bir garanti süresi vererek satışını yapmaktayız.

Sadece 2. el değil, spot yani sıfır beyaz eşya satmak isteyenler de alım yapmaktayız. Müşterilerimizin beyaz eşya ile ilgili her türlü taleplerini değerlendirmekteyiz. İkinci el beyaz eşyaları kim alır, beyaz eşya nasıl satılır gibi soruların yanıtı verme zamanı geldi.

İkinci El Beyaz Eşya Satmak İstiyorum

Beyaz eşya satışları yapmak, kullanılan beyaz eşyaları elden çıkarmak sandığınız kadar zor değildir. Bunun için basit bir yol izlemeniz yeterli olacaktır. 2. el beyaz eşya alanlar olarak müşterilerimize pratik bir şekilde aşağıdaki süreçleri takip etmelerini rica ederiz.

 • 0537 672 42 76 numaralı telefon numarasından ürünlerin fotoğraflarını göndermeniz yeterli olmaktadır. Bunun için WhatsApp uygulamasını kullanabilirsiniz.
 • Ürünün modelini ve markasını görmemiz gerekir.
 • Ekiplerimiz ürün veya ürünleri fotoğrafta inceledikten sonra sizlere hemen geri dönüş yapmaktayız ve fiyat teklifini iletmekteyiz.
 • Fiyat açısından anlaşma sağlanmasından sonra istediğiniz gün adresinizden alımları gerçekleştirmekteyiz.
 • Fiyat teklifini onaylamanız durumunda istediğiniz gün Güngören ilçesinin yer alan adresinize gelerek alımları yapmaktayız.

Görüldüğü üzere ikinci el eşya alanlar veya spotçular için dükkan dükkan gezmeden sadece birkaç fotoğraf çekerek oturduğunuz yerden beyaz eşyalarınızı satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğinizde kaliteli ve profesyonel bir hizmet almış olacaksınız.

Beyaz Eşya Satışınızda Fiyat Neye Göre Belirleniyor?

 • Satmayı düşündüğünüz ürünün markası
 • Modeli
 • Kapasitesi
 • İnox veya beyaz oluşu
 • Teknik özellikleri
 • Sağlamlığı ve temizliğine göre fiyat belirlenmektedir.

Bilindiği gibi beyaz eşya çoğu zaman kısmet işidir. Birileri markayı tercih eder çok memnun kalırsa bir başkası alır ve kullanmak nasip olmadan bozulur. Bu gibi durumlarda bizim başımıza gelmektedir, yapacak bir şeyin olmadığı bir durumdur. Ancak Emek Spot olarak mümkün olan en temiz, sorunsuz ve sağlam ürünler almaya gayret etmekteyiz, arızalı veya sorunlu eşyaları alarak tamir ettirip satma yoluna gitmemekteyiz. Gerekli tüm bilgileri vermeye çalıştık. Güngören beyaz eşya satışı için bizleri tercih edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarından bizleri arayabilir veya takip edebilirsiniz. Bizleri Facebook hesaplarından takip etmek isterseniz @ikincielesyatr adıyla bizleri bulabilirsiniz. 


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp