Avcılar 2.El Eşya Alan

Avcılar 2.El Eşya Alan

İstanbul Avcılar’da yaşıyor ve ikinci el eşyaya mı ihtiyacınız var, Avcılar 2.el eşya alım satım mağazamız tam size göre olmaktadır. Hemen her tür ikinci el eşyayı rahatlıkla bulacağınız mağazamızda, siz değerli müşterilerimize her konuda sonuna kadar yardımcı olmaktayız. Mağazamız üzerinden alacağınız hemen bütün eşyalarınız kendi servislerimiz tarafından her türlü kontrolden geçirilip öyle satışa sunulmaktadır.

Sadece eşya almak isteyenler değil, evinde kullanmayıp satmak istediği hemen bütün ikinci el eşyalarınızı da yine değerinde alıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken mağazamıza gelmeniz ya da mağazamızla iletişime geçmeniz olmaktadır.  

Avcılar 2. El Eşyaları Neden Alıyoruz?

Bazen insanlar evlerine daha yeni modellerde eşya alırlar ve böylece eskisi fazlalık durumunda kalır. İşte biz Avcılar ikinci el beyaz eşya alanlar evinizde fazlalık durumunda olan eşyalarınızı değerinde fiyatına alıyor ve ihtiyacı olan başkalarına ulaştırıyoruz. Çünkü birçok insan geçici işi yada ekonomik durumu nedeniyle sıfır eşya yerine sıfır ayarında ikinci el eşya almayı daha uygun görmektedir.

Avcılar 2. El Beyaz Eşya Alım Süreci Nasıl Olmaktadır?

Evinizde satmak istediğiniz beyaz eşya ya da her tür ikinci el eşyanız var ise, firmamızla en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp ya da mail üzerinden satmayı düşündüğünüz eşyanın resmini çekin ve bize gönderin. Avcılar ikinci el eşya firması olarak satmayı düşündüğünüz tüm bu eşyalarınızı değerinde bir fiyatla alıyor ve paranızı size hemen kapıda nakit olarak ödüyoruz.

Avcılar ikinci El Mobilya Alanlar

Firma olarak avcılar halkına ikinci el eşya noktasında hemen her tür hizmeti sunmayı kendimize hedef edindik. Firma prensibi olarak müşteri memnuniyetini hemen her şeyden üstün tutuyoruz. Firmamız üzerinden alacağınız bütün eşyalar firmamız garantisi altında olup her tür sorumluluğu biz üstleniyoruz.

Sizlere yani Avcılar ikinci el mobilya alanlar olarak siz değerli halkımıza satmış olduğumuz ürünlerimizin tamamı sıfır ayarındadır. Hiçbirinin en ufak bir sorunu olmayıp, gönül rahatlığı ile uzun yıllar kullanabilirsiniz. Her tür ikinci el mobilya ve eşya alımı için mağazamızla iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp