Spotçudan Sıfırdan Ev Düzmek Ne Kadara Mal Olur?

Spotçudan Sıfırdan Ev Düzmek Ne Kadara Mal Olur?

Yeni ev kurmanın maliyeti gittikçe arttı. Özellikle tek yaşayanlar, kısa süre kullanacaklar ve öğrenciler için ekonomik ev eşyası almak bu zamanlarda çok önemli. Bu nedenle 2. el eşya alanlar ve spotçular kapı kapı gezerek maliyet çıkarılır. Emek Spot olarak yıllardır bu sektörde faaliyet göstererek sizlere bazı ipuçları verebiliriz ve bu ipuçları işinizi kolaylaştıracaktır. Spotçudan sıfırdan ev düzmek ne kadara mal olur, 2+1 ev eşyası düzmek ne kadar tutmaktadır gibi sorularınıza cevap arayacağız. Uygun fiyatlı ev eşyası alabilmek demek kalitesiz ürün almak demek değildir. Eğer dikkat edersiniz, biraz araştırarak ve iyi pazarlık ederek çok az para harcayarak ikinci el ev eşyası düzmek mümkündür.

Hangi Eşyalara İhtiyaç Duyabilirsiniz?

Buzdolabı, L koltuk, televizyon, çamaşır makinesi, baza yatak,  elbise dolabı, masa sandalye, TV sehpası ve çekyat gibi eşyalar ilk başta sayılmaktadır. Bu ürünler neredeyse olmazsa olmaz eşyalardır. Satın alacağınız eşyaların markası, modeli ve tarzı maliyeti belirlemektedir. Bazı müşteriler işimizi görsün yeter derken bazıları almışken en iyisini alayım mantığı ile alışverişlerini yapmaktadır. Bu nedenle en çok ne kadar tutar veya en az ne kadar tutar  tarzı sorulara cevap vermek zordur. Herkesin beğendiği ve tercihi ettiği öncelikler farklıdır.

İkinci El Komple Ev Eşyası Kaça Mal Olur?

Günümüzde ortalama, çok abartıya kaçmadan temiz eşyalarla 2+1 ev düzmek 7 ila 9 bin TL arasında tutmaktadır. Maliyetler neye göre ve nasıl çıkardık birkaç örnek verelim. Sıfırdan ev kaça döşenir için aşağıdaki listemizi inceleyin;

 • Buzdolabı : 1000-1200
 • Set üstü Ocak : 150-250
 • Çamaşır Makinesi : 800-1000
 • L koltuk : 1000-1500
 • Baza Yatak (Tek Kişilik) : 500-700
 • Masa Sandalye : 500-700
 • Elbise Dolabı : 500-600
 • İkinci El Tv : 1000-1200
 • TV Sehpası : 200-300
 • Halı : 200-500
 • Ütü ve Ütü Masası : 300

Spotçudan evi ne kadara düzeriz sorusunun cevabı yukarıda sizlere anlatmaya çalıştık . Bu maliyetler beğeniye, zamana ve satıcılara göre değişiklik göstermektedir. Ama çok daha üstüne veya altına bir rakam çıkacağını düşünmüyoruz.

Nakliye ve Teslimat İçin Ücret Ödeyecek Misiniz?

2. el eşya alanlar veya satanlar olarak toplu ev eşyası alan müşteriler ücretsiz nakliye hizmeti verilmektedir. Yani satın alacağınız eşyaların teslimatından kurulumuna kadar satıcıya aittir. Bunun için ekstra ücretler talep edenlere ödeme yapmamanızı tavsiye ederiz. Toplu ev eşyası satın alacağınız için toplam tutar üzerinden mutlaka pazarlık ve indirim yapmaktan çekinmeyin.

İkinci El Eşya ve Spot Eşya Nereden Alınır, Spotçular Nerede?

Spotçudan sıfırdan ev düzmek ne kadara mal olur sorusunu cevapladık peki ikinci elciler ve spotçular nerede? Biz Emek Spot olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Müşterilere yıllardır merak ettiği soruların cevaplarını vermeye çaba sarf ediyoruz. Daha fazla bilgi almak, soru sormak ve fiyat teklifleri için 0537 672 42 76 numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz.

22.11.2021
351

Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp