Spot Beyaz Eşya Alan Yerler

Spot Beyaz Eşya Alanlar İle Artık Sıfır Ve Spot Beyaz Eşya Satmak Çok Kolay Fotoğrafını WhatsApp ile 0537 672 42 76 Göndermeniz Yeterlidir!

Spot beyaz eşya alan yerler için spotçu da diyebiliriz. Spot beyaz eşya fiyatının sıfır mağazalarında satılan aynı ürünün diğer ürüne göre daha düşük olması demektir.

 Toplum olarak da maalesef ki çok az kullanılmış bir beyaz eşyaya da sıfır diyebiliyoruz. Bir gün dahi kullanılmış olsa bile beyaz eşyanın yetkili servis tarafından kurulumu yapılmışsa o ürün kesinlikle sıfır değil ikinci el bir beyaz eşya durumuna gelmiştir. 

Ne Tür Spot Beyaz Eşyalar Alıyoruz?

Spot beyaz eşya alan yerler, spot buzdolabı, spot çamaşır makinesi, spot televizyon, spot bulaşık makinesi, spot mini buzdolabı, spot İnoks buzdolabı, spot İnoks çamaşır makinesi, spot kurutmalı çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalarınızı alıyoruz. 

Neye Göre Fiyat Teklifi Sunuyoruz?

Sıfır beyaz eşya kategorisinde bulunan ürünleri satmak isterseniz ambalajının muhakkak açılmamış olması gerekir.

Faturasının kesinlikle olması gerekir, beyaz eşyanın size ait olduğunu belirten bir belgenin muhakkak bulundurulması gerekmektedir. 

Herhangi bir yetkili servis tarafından kurulumunun yapılmamış olması.

İkinci el eşya alanlar fimamız Arçelik, Samsung, Beko, Lg, Vestel gibi markaların alımını yüksek fiyat yapıyor. 

Örnek vermek gerekirse insanlar almış olduğu beyaz eşyalarını belli bir süre kullandıktan sonra, memnun kalmadıklarını çoğu kez gördük bu memnuniyetsiz karşında kalınca spot beyaz eşya alanlar firmamıza başvururlar. 

 Beyaz eşyalar bu durumdan sonra kesinlikle sıfır değil ikinci el ürün olarak değerlendirilir ve buna göre fiyatlandırma yapılır. 

Ödemeyi Nasıl Yapıyoruz?

Spot beyaz eşya alan yerler için bizi tercih etmeniz durumunda beyaz eşyalarınızı yüksek fiyatla alımı yapılmaktadır.  Çalışma arkadaşlarımız istediğiniz gün ve saatte adresinizden alımını gerçekleştirecektir. Kesinlikle size herhangi bir maliyet veya zahmet vermeyecektir. Nakliye ve taşıma işleri tamamen bize aittir.

Bizi Facebook üzerinden takip edebilirsiniz! 

Bu Yazımızı da okuyabilirsiniz! 

İstanbul İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler