İkinci El Eşya Alanlar

Kağıthane İkinci El Beyaz Eşya Alım Satım

Kağıthane İkinci El Beyaz Eşya Alım Satım

Kullanmadığınız beyaz eşyaları Kağıthane ikinci el beyaz eşya alım satım hizmetleri olarak bizlere satabilirsiniz. Kullanmayı düşünmediğiniz veya daha yüksek bir modelini almak için satmayı düşündüğünüz beyaz eşyalarınızı kapınızdan teslim alıyoruz. Bu sayede hem eski beyaz eşyalarınızdan kurtuluyorsunuz hem de yeni beyaz eşyaları alabilmek için sermaye yapmış oluyorsunuz. Eğer isterseniz sizin ikinci el eşyalarınız ile firmamızda ki ikinci el eşyaları değiştirme seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. İstemezseniz beyaz eşyalarınızı değerinde bir fiyata satın alabiliriz. Kağıthane ikinci el eşya alım satım olarak müşteri memnuniyetini sağlamak için her türlü teklife açığız.

Beyaz Eşya Alımı Yapılır

İstanbul’un birçok ilçesinde ve semtinde ikinci el beyaz eşya alım ve satım işlerini yapıyoruz. Kâğıthane’de bulunan ana mağazamızda akla gelebilecek bütün beyaz eşyalar bulunmaktadır. Müşterilerimizden aldığımız beyaz eşyaları bakımlarını yaptıktan sonra Kâğıthane’deki firmamızda satışa sunuyoruz. Piyasa fiyatlarına göre aldığımız beyaz eşyaların bakımlarını yapıp fiyatın üstüne işçilik bedeli ekleyerek uygun fiyatlara satışa sunuyoruz. Böylelikle vatandaşlar çok uygun fiyatlara ihtiyacı olan beyaz eşyaları satın alabiliyor.Kağıthane İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Her Türlü Beyaz Eşya Alınır ve Satılır

Kağıthane ikinci el eşya olarak kullanmayı düşünmediğiniz ev eşyalarınızı almak için her an hizmetindeyiz. Bizimle 0537 672 42 76 iletişime geçen müşterilerimizin satmak istediği beyaz eşyaları bulundukları noktalara kadar gidip alıyoruz. Üstelik eşyaların taşıma işleri ile de ekiplerimiz ilgileniyor. Beyaz eşyaların başında pazarlık yapıyor fiyatta anlaştıktan sonra eşyaları alıyoruz. Kağıthane 2.el spot beyaz eşya alanlar olarak bakım yaptıktan sonra satabileceğimiz her türlü beyaz eşyayı satın alıyoruz. Müşterilerimiz para yerine firmamızda bulunan beyaz eşyalardan herhangi birini isterse takas seçeneğini de değerlendiriyoruz. Firma olarak satın aldığımız beyaz eşyalar arasında buzdolabı, televizyon, klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak, mutfak robotları ve bunlara benzer eşyalar yer alıyor.

Kağıthane İkinci El Eşya Alım Satım

Kağıthane İkinci El Eşya Alanlar

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.