Sarıyer spot eşya alanlar için bizlerle iletişime geçerek kısa bir süre içerisinde değerinde, nakit satışları yapabilirsiniz. Emek Spot olarak yıllardır bu işlerle meşgul oluyoruz, Avrupa Yakası’nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Halk dilinde spot kelimesinin karşılığı tam olarak bilinmemektedir, bu kelime ikinci el eşya ile karıştırılmaktadır. Eşyalarınızı satın aldığımızda insanların büyük bir çoğunluğu bu kavram kargaşasına düşmektedir. Bizlerde hem bu kavramı açıklamak hem de spot eşyaların nasıl satılır, ikinci el eşya nasıl satılır, ikinci el eşya alım satım işlemleri nasıl yapılır, ikinci el eşya alanlar sizlere nasıl bir süreç beklediğinden bahsetmek istiyoruz.

Amacımız aklınıza takılan soruların cevabını işin ehlinden öğrenmesini sağlamaktayız. Sizlere doğru bilgileri aktararak gerekli tecrübeye ve bilgiye sahip olduğumuzu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Adım adım sizlere anlatarak daha akılda kalıcı ve daha anlaşılır bir yazı hazırladık.

Sarıyer Spot Eşya Nasıl Satılır?

İlk önce spot eşya ne demek bu konuyu açıklayalım. Spot eşya, sıfır eşya anlamına gelmektedir. Yani bir LG bayisinde vitrinde görülen sıfır çamaşır makinesi nasıl ise bunun spot olanı da aynısıdır. Yani kullanılmamış bir üründür taşıma veya nakliye hasarlı değildir.

Peki bayilerde bulunan ürünlerden farkı ne derseniz tek farkı fiyatı olduğunu söyleyebiliriz. Spotçu olarak bilinen bizler gibi işletmeler buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi ve mobilya gibi ürünleri bayilerden veya sizler gibi kullanmayı düşünmeyen kişilerden alınarak satılır.

Bu satışları nasıl yapabilirsiniz? Satılan ürünün modeli ve markasını bizlere söylemeniz yeterli olacaktır. Örneğin Arçelik 65TU8500 televizyon satmak istiyorum demeniz yeterli olacaktır. Ekiplerimiz hemen cihazınızın piyasa fiyatına göre değerlendirmeler yaparak sizlere fiyat teklifini iletmektedir. Fiyat konusunda anlaşma sağlandığı taktirde istenilen gün adresinizden alımları gerçekleştiriyoruz. Bizlere ne tür eşyaları satarsanız satın veya ne kadar fazla olursa olsun alımları yapacak depolama ve araçlara sahibiz. Yeter ki bizlere alıp satabileceğimiz ürünleriniz olsun.

Sarıyer Spot Eşya Alanlar

Spot Eşya Alanlar Neye Göre Fiyat Verir?

  • Ürünün türü
  • Ürünün markası ve modeli
  • Teknik özellikler (Özellikle TV, beyaz eşya, klima, elektronik eşyalar)
  • Tarzına ve renkleri (Yatak odası, koltuk, masa sandalye, baza gibi mobilya ürünleri) göre fiyat tekliflerini sunmaktayız.

Sarıyer spot eşya alanlar olarak sizlere mümkün olan en yüksek fiyat tekliflerini sunmaya çalışmaktayız. Sıfır eşyaların yanı sıra bizlerle iletişime geçerek ikinci el eşya satışlarını da yapabilirsiniz. 0537 672 42 76 numaralı telefondan iletişime geçebilir veya eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek fiyat teklifleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda Pinterest, Facebook, Instagram gibi sosyal medya hesaplarından bizleri takip ederek ürünleri daha detaylı inceleyebilirsiniz.