İstanbul İkinci El Buzdolabı Alanlar

İstanbul İkinci El Buzdolabı Alanlar
İstanbul İkinci El Buzdolabı Alanlar

Evde yoğun bir şekilde kullandığımız ürünlerin en başında hiç şüphesiz buzdolabı gelmektedir.

 Kullanım bakımından ve gittikçe teknolojik olarak da donanım bakımından müthiş olan, zamanı geldiğinde veya yeni bir modelle değiştirmek isteyebilirsiniz. Şimdi gelelim can alıcı soruya? Eski olan buzdolabını ne yapacaksınız?

 İstanbul ikinci el buzdolabı alanlar olarak nakit olarak alım yapıyoruz.

Daha önce böyle bir satış yapmamış olabilirsiniz. Hiç merak etmeyin sizleri bu konuda hem bilgilendirmek hemde beyaz eşyanızı, buzdolabınızı değerinde satmanın püf noktalarını öğrenmiş olacaksınız. 

İstanbul ikinci el buzdolabı alanlar olarak buzdolabınızı nasıl satabileceğinizi, neye göre, fiyat teklifimizi alabileceğinizi maddeler halinde konu başlıklarıyla açıklamalı bir şekilde anlatacağız. 

Böylelikle hem bilinçli şekilde satış yapıp, hem de istanbul ikinci el buzdolabı alanlar tanıma fırsatı bulacaksınız. 

Daha fazla uzatmadan, süslü kelimelerle kafanızı karıştırmak istemiyoruz. Bu yüzden sizin için muazzam bir yazı hazırladık, hazırsanız başlayalım :) 

İkinci El Buzdolabı Nasıl Satabilirsiniz?

Bunun için birkaç fotoğraf çekip whatsApp üzerinden gönderirseniz tarafınıza çok kısa süre içerisinde dönüş yapılır. Ürünü alıp, alamayacağımızın bildirimi yapılır. İkinci el buzdolabı, alabileceğimiz marka ve model’de ise fiyat teklifimizi veririz. Verdiğimiz rakamı kabul etmeniz durumunda istediğiniz bir tarihte veya gün içinde alımı yapılmaktadır.

Peki Fiyat Teklifini Neye Göre Veriyoruz?

    Marka Ve Model : İkinci el buzdolabı alımlarında en iyi fiyatı vermek için ürünün türkiye şartlarında çok tutulan ve bilinen bir marka olmasıdır. Örnek: Arçelik, Beko, Vestel, Altus, Regal, Profilo, Samsung, Lg gibi tanınan markaların ürettiği buzdolabı en iyi fiyattan alımı yapılmaktadır. Çünkü yaygın servis ağına sahip olan bu markalar her zaman yüksek fiyalarla alınır. 

    Temiz Kullanılmış: Buzdolaplarınızın temiz, sağlam, raflarının eksiksiz tam olması satılabilir durumda olması her zaman yüksek fiyattan almamızı sağlar. 

Çok yorgun, yıpranmış, motoruna gaz basılmış, pas ve çürük içinde bulunan buzdolapların alımını yapamıyoruz. Satmak istediğiniz bir buzdolabı çok eski model ama çok temiz kullanılmışsa alıyoruz. 

    Sorunsuz Çalışma :  Satılacak olan buzdolabı, muhakkak çalışır durumda olması gerekir. Arızalı, gövde kaçağı, gaz kaçağı, kart arızası, rafların eksik olması, soğutma sisteminde sıkıntı olan buzdolabını alıp, satmayı tercih etmiyoruz.

Yukarıda belirttiğimiz bu 3 ana faktör fiyat teklifi vereceğimiz zaman dikkat ettiğimiz en önemli detaydır. 

Nakliye Ve Ödeme?

İkinci el buzdolabı alanlar için bizi tercih etmeniz durumunda beyaz eşyalarınızı, buzdolabınızı hiçbir sorun yaşamadan yüksek fiyata satabilirsiniz. 

Nakliyesini kendi bünyemizde bulunan aracımız ve ekibimiz tarafından yapılmaktadır. 

Ödemelerimizin çoğunluğu nakit olarak yapılmaktadır. Eft, havale gibi ödeme seçeneklerimiz bulunduğundan dolayı siz hangisini tercih ederseniz o şekilde ödeme yapılır.

Bizi Facebook üzerinden takip edebilirsiniz! 


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp