İstanbul 2.El Eşya Alanlar

İstanbul 2.El Eşya Alanlar

İstanbul 2.el eşya alanlar ; Evlerin dekorasyonunda en çok önem verilen bölümlerinden salonların görüntüsüdür. Salonların göze hoş gelmesine büyük bir önem, özen gerektirmektedir. Bu nedenle salonların dekorasyonunda en önemli değere sahip koltuk takımlarının, köşe koltuk takımlarının, klasik mobilya takımlarının seçiminde dikkat edilmesi gereken püf noktalardan bahsedeceğiz.

Evlerimizin en büyük kullanım alanları genellikle salonlar olarak tasarlanır. Bu nedenle evlerde kullanılan koltuk takımlarının çoğunlukla salonlarda yer alır. Ziyaretimize gelen misafirlerimizin genelde ilk olarak girdiği ve evimizle ilgili ilk izlenimlerinin alacağı yer salonlarımızdır. Bu nedenle büyük bir öneme sahiptir.

 

 

İkinci el koltuk takımı alanlar için tasarlanan salon koltuk takımlarının oldukça geniş ürün grubuna sahiptir. Günümüzde artık eski klasik mobilya anlayışı yerini sade, kullanımı kolay alanlara bırakmaya başlasa bile çoğu evlerde halen büyük ve gösterişli salonlara rastlamak mümkündür. Salonlarımızın vazgeçilmez olan bu pahalı mobilyaları uygun fiyata nasıl bulabiliriz. Salon oturma takımları ve yemek odası takımları, yatak odası takımları, genç odalarını uygun fiyatlara bulmanız çok mümkündür. İstanbul ikinci el eşya alım satım pazarı olarak her türlü bütçeye uygun mobilyaları siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Ev aksesuarları alanlar Salon mobilyaları kadar aksesuarlar da büyük bir önem taşır.Salonlar ve kullandığımız alanlar için birçok aksesuar grubu bulunmaktadır. Büyüğünden küçüğüne kadar şamdan, ayna, tablo, biblolar, avize başlıca aksesuarlar arasında yer almaktadır.

 

 

2.el koltuk takımı alımı için Dikkat Edilmesi Gereken En Önemli Hususlar

Evinizde kullandığınız mobilyanız (koltuk takımı, köşe koltuk takımı, yemek odası, yatak odası takımı, duvar ünitesi vb.) mobilyalarınızı satmadan önce mutlaka internette ikinci el mobilya alanlar diye araştırma yaparız. Çünkü eşyalarınızı hak ettiği bir fiyata satmak hepimizin doğal hakkıdır. 2.el mobilya alan yerler ile bu konuda sizlere en iyi hizmeti sunan firmaların en başında yer almaktan memnuniyet duyuyoruz. Hemen sitemizde bulunan telefon numaramıza yeni çekilmiş resimleri göndermeniz takdirde size en kısa sürede tekrar geri dönüş yapılacaktır, fiyat konusunda anlaştığımız takdirde evinize araç gönderiyoruz ve mobilyalarınızı sizden alıyoruz. Ödemeleriniz peşin olarak yapılmaktadır. İstanbul geneli ve bütün ilçelerinde 2.el eşya alımı gerçekleştiriyoruz. Ayrıca istanbul’un tamamında gezici servislerimiz bulunmaktadır.

 

 

 

04.05.2017
4.050

Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp