İkinci El Eşya Alanlar | 0537 672 42 76

İkinci El Eşyalarınızı Değerinde Alıyoruz

İkinci El Eşyalarınızı Değerinde Alıyoruz

İkinci el eşyalarınızı değerinde alıyoruz; ikinci el eşya satın alma ve satma ticareti her geçen gün büyümeye devam ediyor. İnsanların ikinci el eşyalarını değerinde almaktan dolayı gurur duyuyoruz. Evinizde kullandığınız veya kullanmadığınız eşyalarınızı satmak istediğiniz zaman bir telefon kadar uzağınızda bulunduğumuzu bilmenizi isteriz. Evinizde boş yer açmak için ve herhangi bir eve taşınmak istediğiniz zaman kullanmayacağınız eşyaları  satın alabiliriz. Bunun gibi farklı sebeplerden dolayı hem firmamızın devamlılığı hem de insanları memnun etmek için ikinci el eşya alımı ile ilgileniyoruz.

İstanbul Genelinden İkinci El Eşyalarınız Alınır

İstanbul ikinci el alanlar olarak belirlediğimiz katı politikalar bulunuyor. Diğer 2.el eşya alım satım yapan firmalarına benzememek için bütün personellerimize katı politikaları benimsetiyoruz. Firmamıza ikinci el beyaz eşya satmaya karar verdiğiniz zaman beyaz eşyaları evinizde veya resim yolu ile inceliyoruz. Firmamızın politikasına uygun ikinci el beyaz eşyalarınızı ortak kararlar ile birlikte satın alma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizin bizlere yolladığı ikinci el eşyalar özenle incelenmektedir. İnceleme işlemi sonrasında sizlerle olumlu veya olumsuz şekilde bilgilendirme yapıyoruz. 2.el mobilya alım satım olarak müşterilerimizi kırmak istemediğimiz için genellikle taleplerinizi geri çevirmemeye çalışıyoruz. Müşteri ahlakına önem gösterdiğimiz için bu sektörde kalıcı bir firma olabilmeyi sizlerin sayesinde başardık.

İstanbul’un her iki yakasında insanlara hizmet vermekten dolayı gurur duyuyoruz. İkinci el spot eşya alanlar olarak eşyalarınız ile ilgilenebiliriz. İstanbul’un semtlerinde bulunan tüm ikinci el eşyalarınız için bizlerle görüşmekten asla çekinmeyin. Sizlerin belirlediği bütün ikinci el eşyaların bizim için ayrı bir önemi bulunuyor.

Satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınız hakkında konuşmak için bizleri arayabilirsiniz. Eşyalar için gün ve saat ile ilgili randevu aldıktan sonra eşyalarınızı firmamıza satabilirsiniz. Müşteri ve firmanın belirlediği politikaya göre satın alma işlemi gerçekleştirilir.

İkinci El Eşyalarınızı Değerinde Alıyoruz 1
İkinci El Eşyalarınızı Değerinde Alıyoruz 2
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+905376724276