2.EL Beyaz Eşya Alanlar İstanbul

2.EL Beyaz Eşya Alanlar İstanbul

2.el beyaz eşya alanlar İstanbul ; yeni taşınacağınız daireye genellikle eşyalarınız taşıma esnasında darbelere maruz kalabiliyor. Ya işi profesyonel kişilerce taşıyacaksınız ya da bizim gibi beyaz eşya alım satım firmasına satıp taşıma gibi sorunlu işlerle uğraşmayacaksınız. Alanında uzman ve kurumsal bir kimliğe sahip olan firmamız Led tv, buzdolabı, çamaşır, bulaşık makinesi, ankastre set, fırın, klima gibi her türlü beyaz eşyalarınızı zahmetsiz bir şekilde evinizden, işyerinizden hatta deponuzda bulunan beyaz eşyalarınızı alıyoruz.

İkinci el  beyaz eşya alanlar İstanbul, Gelişen teknoloji ile beraber gündelik hayatta kullandığımız ve evimizin vazgeçilmezleri olan beyaz eşyaların da belli bir kullanım süresi var, kimiz zaman bu süreler daha da kısalabiliyor. Evinizde kullandığınız buzdolabının size yetersiz geliyorsa, yenisini almak istiyorsunuz ama önce eski buzdolabınızı Değerlendirin. ~Spot beyaz eşya alan yerler olarak buzdolabınızı, çamaşır makinenizi, bulaşık makinenizi, televizyonlarınızı değerinden bir ücretle nakit olarak alıyoruz yapmanız gereken whatsapp gibi uygulamalardan bize resim yollayarak beyaz eşyalarınızın değerini çok kısa bir süre içerisinde öğrenebilirsiniz, size verdiğimiz fiyatlar eminiz sizi memnun edeceğinden hiç şüpheniz olmasın. İstanbul ve genelinde beyaz eşya alımı yanı sıra mobilya, elektronik eşya, klasik mobilya, köşe koltuk takımı, koltuk takımı gibi eşyalarınızı da gönül rahatlığıyla bize satabilirsiniz. İkinci el mobilya alanlar İstanbul’un her yerinde gezici servis araçlarımız bulunmaktadır. Sizlere daha iyi bir hizmet ve kusursuz müşteri memnuniyeti sunmak için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

 

2.el mobilya alanlar ; iş yerinize, evinize yeni mobilyalar almak mı istiyorsunuz? Bunları almak için ayırdığınız bütçeniz yetmiyor mu? Sıkıntı yapmayın her bütçeye uygun koltuk takımı, köşe koltuk takımı, chester koltuk takımı, ofis mobilyası gibi mobilyaları çok uygun bir fiyata size temin ediyoruz. Yeter ki aradığınız mobilyanın modelini, tasarımını bize belirtiniz, alanında uzman ekibimiz size gereken kolaylığı sunacaktır. ~2.el mobilya alan yerler olarak satmayı veya değiştirmeyi düşündüğünüz mobilyalarınızı da talibiz hemde kendinizi yormadan sadece bir kaç kare resim yollayarak çok kısa bir süre içerisinde sizi satmak istediğiniz mobilyalarınızdan kurtarıyoruz, taşıma nakliye gibi sorunlarla karşılaştırmadan hepsini biz karşılıyoruz. İstanbul ikinci el mobilya Alım satım pazarı olarak İstanbul ve ilçelerinden hatta bütün mahallelerinden mobilya alımını yapıyoruz. Geniş servis ağımızla birlikte 7/24 hizmetimiz devam etmektedir.

 

13.05.2017
4.460

Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp