ikinci EL Eşya Alanlar Beykoz

ikinci EL Eşya Alanlar Beykoz

Beykoz İkinci El Eşya Alımı

İstanbul ikinci el eşya alanlar sektöründe firmamız tartışmamız bu sektörün öncü firmaların başında gelmektedir.
Beykoz kinci el eşya alanlar denince akla gelen ilk firma olmaktan da ayrı bir gurur duyuyoruz. Yıllardır süre gelen ikinci el eşya işinde artık A++ seviye ye ulaşmış bir firma olarak tecrübelerimiz ve kalitemizle müşteri memnuniyetini, ön planda tutmaktayız.
Vermiş olduğumuz hizmetlere gelecek olursak da, koltuk takımı, yemek odası takımı, genç odası, beyaz eşya, elektronik eşya, yatak odası ve birçok sayamadığımız tüm ev eşyalarınızı değerinin üzerinde satın alıyoruz.
Teknolojiye de ayak uyduruyoruz ve teknolojik ikinci el eşyalarınızı da alıyoruz.
Teknolojinin gelişmesi ile bu ürünlere olan ilgi günden güne artmakta ve daha uzun uzun yıllar da artmaya devam edeceğe benziyor. 7 den 70 e herkesin elinde artık bir cep telefonu veya tablet bulunmaktadır, yani artık hayatımızın içinde olmazsa olmazlarımızdan biri haline gelmiştir.

WHATSAPP DESTEK 0537 672 42 76
Gelişen teknoloji insanlara nefes aldırmıyor, daha kullanamadan her şeyin daha özelliklisi ortaya çıkıyor ve elinizdeki telefon, tablet artık değerini yitirmeye başlıyor ve yeni çıkan daha özellikli telefon ve tabletlere ihtiyaç duyuluyor.
Ama yeni telefon, tablet almak için de maddi açıdan yüksek bedellere ihtiyaç duyuluyor işte bu durumda elinizdeki telefon ve tabletlerinizi satma ihtiyacı doğuyor.
Bizlerde Beykoz ikinci el eşya alan yerler arasında en kapsamlı ikinci el işini yaptığımız için elinizde bulunan bu telefon ve tabletlerinizi de inceleyerek nakit ödeme ile değerine satın alıyoruz. Sizde bu tür eşyalarınızı satmak isterseniz eğer hiçbir telefoncuya veya ikinci el elektronik eşya alanlar  olarak bizi arayıp fiyat alabilirsiniz.

BEYKOZ HİZMET BÖLGELERİMİZ

Acarlar Mahallesi
Anadoluhisarı Mahallesi
Anadolukavağı Mahallesi
Baklacı Mahallesi
Çamlıbahçe Mahallesi
Çengeldere Mahallesi
Çiftlik Mahallesi
Çiğdem Mahallesi
Çubuklu Mahallesi
Fatih Mahallesi
Göksu Mahallesi
Göztepe Mahallesi
Gümüşsuyu Mahallesi
İncirköy Mahallesi
Kanlıca Mahallesi
Kavacık Mahallesi
Merkez Mahallesi
Ortaçeşme Mahallesi
Paşabahçe Mahallesi
Rüzgarlıbahçe Mahallesi
Soğuksu Mahallesi
Tokatköy Mahallesi
Yalıköy Mahallesi
Yavuzselim Mahallesi
Yenimahalle Mahallesi


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp