Bakırköy Spot Eşya Alanlar

Bakırköy Spot Eşya Alanlar

Bakırköy spot eşya alanlar için bizlerle iletişime geçerek kısa bir süre içerisinde değerinde, nakit olarak satış yapabilirsiniz. Emek Spot yıllardır bu işle meşgul olmaktadır ve Avrupa Yakası’nda bulunan tüm ilçelere hizmet vermekteyiz.

Halkımız spot kelimesinin karşılığı tam olarak ne olduğunu bilinmemektedir. Spot 2. el eşya ile karıştırılmaktadır. Eşyaları aldığımız insanların büyük bir kısmı da bu kavram kargaşasına düşmüştür. Bizlerde hem bu kavramı açıklamak hem de spot eşyaların nasıl satıldığını, 2. el eşya nasıl satılır, 2. el eşya alım satım işlemleri nasıl yapılır, sizlere nasıl bir süreç olduğundan bahsedeceğiz. Amacımız aklınıza takılan soruların cevaplarını arayacağız. Size doğru bilgiler aktararak tecrübe ve gerekli bilgilere sahip olduğumuzu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Madde madde adım adım ilerleyerek daha akılda kalıcı ve anlaşılır bir yazı hazırladık.

Bakırköy Spot Eşya Nasıl Satılır?

İlk önce spot eşya ne demektir bundan bahsedelim. Spot eşyalar, sıfır eşya anlamına gelmektedir. Yani bir Vestel bayisinde vitrinde gördüğünüz sıfır bulaşık makinesi nasılsa spot olarak satılan da aynıdır. Yani eşya kullanılmamıştır, taşıma veya nakliye hasarlı değildir. Peki bayilerde bulunan ürünlerden ne farkı var derseniz tek farkı fiyatı olduğunu söyleyebiliriz. Spotçu olarak bilinen yani bizim gibi işletmeler çamaşır makinesi, buzdolabı, televizyon, klima, bulaşık makinesi ve mobilya gibi ürünleri bayilerden veya sizler gibi kullanmayı düşünmeyenlerden satın alıp satılmaktadır.

Bu satışlar nasıl yapılır? Satacağınız ürünün modeli ve markasını bizlere söylemeniz yeterli olacaktır. Örneğin Arçelik 65TU9500 televizyon modelini satmak istiyorum demeniz yeterli olacaktır. Ekiplerimiz hemen cihazın piyasa fiyatına göre değerlendirmeler yaparak sizlere fiyat teklifini sunmaktadır. Fiyat konusunda anlaşma sağlanırsa istenilen gün adresinizden alımları gerçekleştiriyoruz. Bizlere ne tarz eşya satarsanız satın veya ne kadar fazla olursa olsun alım yapabileceğimiz depolama ve araç imkanlarımız bulunmaktadır. Yeter ki bizlerin alıp satabileceğimiz ürün eşyaları olsun.

Spot Eşya Alanlar Neye Göre Fiyat Vermektedir?

  • Ürünün tarzı
  • Markası
  • Modeli
  • Teknik özellikleri (Özellikle TV, beyaz eşya, elektronik eşyalar ve klima da önemlidir)

Tarzı ve renklerine ( yatak odası, koltuk, baza ve masa sandalye gibi mobilya ürünlerinde) göre fiyat teklifleri sunulmaktadır. Bakırköy spot eşya alanlar olarak sizlere mümkün olan en yüksek fiyat tekliflerini sunmaya gayret etmekteyiz. Sıfır eşyanın yanı sıra bizlerle iletişime geçerek ikinci el eşya satışınızı da yapabilirsiniz. 0537 672 42 76 numaralı telefonunu arayarak veya eşyalarınızın fotoğrafını göndererek fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Ayrıca Pinterest, Facebook, Instagram gibi sosyal medya hesaplarından bizleri takip edebilirsiniz.


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp