Bakırköy Beyaz Eşya Alanlar

Bakırköy Beyaz Eşya Alanlar

Dünya genelinde yaşanan koronavirüs salgınından dolayı işletmemiz birtakım güvenlik önlemleri almıştır.

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın güvenliği için tüm personellerimizin eldiven, maske ve dezenfektan ürünlerini kullanması zorunlu hale getirilmiştir.

Bakırköy’de oturan müşterilerimizin satmak istedikleri beyaz eşyaları nakit satın alıyoruz. 

Bu hizmet alanımızı bakırköy ve tüm mahallelerinde yapıyoruz. Beyaz eşyalarınızı mümkün olan en yüksek fiyattan sizlerden satın alıyoruz. 

Bakırköy beyaz eşya alanlar olarak bu hizmet faaliyetlerimiz hakkında genel bir bilgi vererek, alım süreci hakkında bahsetmek istiyoruz. 

Bakırköy ikinci el beyaz eşya alanlar olarak müşterilerimizin isteklerini dikkate alarak neleri merak ettiklerini çok iyi biliyoruz, bu yüzden bu soruları alt başlıklar halinde sıraladık. Böylece hem alım sürecini hızlandırmak hem de merak ettiklerinizi öğrenmiş olacaksınız. 

Hazırsanız yazımıza geçelim :) 

Bakırköy’den Bize Tür Beyaz Eşya Satabilirsiniz?

İkinci el beyaz eşya kategorisinde bulunan ikinci el buzdolabı, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el televizyon, ikinci el fırın, ikinci el klima, ikinci el difriz, ikinci el ankastre, ikinci el kurutmalı çamaşır makinesi, ikinci el kurutma makinesi, ikinci el İnoks buzdolabı, ikinci el İnoks çamaşır makinesi gibi ürünlerin tamamını satabilirsiniz. Ayrıca sıfır ambalajında bulunan tüm beyaz eşyalarınızı da yüksek fiyat garantisi ile alıyoruz. 

Beyaz Eşyalarınızı Nasıl Satabilirsiniz?

Bakırköy beyaz eşya alan yerler firmamıza satmak istediğiniz beyaz eşyaların fotoğraflarını whatsapp üzerinden gönderirseniz çok kısa sürede dönüş yapıyoruz.

Beyaz eşyalarınız alabileceğimiz modelde ise fiyat teklifimizi yaparız. Teklifimizi kabul etmeniz bakırköy’de bulunan adresinizden nakit alımı yapılmaktadır. 

 Fiyat Kriterlerimizi Neye Göre Belirliyoruz?

Bakırköy ikinci el beyaz eşya alımı için müşterilerimize fiyat teklifi verirken bazı kriterlerimiz vardır. Peki bunlar neler? 

  • Temiz ve sağlam olması
  • Yeni ve temiz olması 
  • Sorunsuz çalışması
  • Çürük, pas olmaması 
  • Motor aksamının herhangi bir arızasının olmaması
  • Darbe, vuruk olmaması 
  • Tekrardan satılabilir bir ürün olması

Fazla göze batan kusurları olmayan ürünleri alıyoruz. Ancak çok yıpranmış, yorgun, sıkıntılı ve satılamayacak durumda olan beyaz eşyaları maalesef almamız mümkün değil.

Beyaz Eşyaların Ödemesi Nasıl Yapılıyor?

Bakırköy beyaz eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde taşımasıydı, nakliyesiydi bunlara herhangi bir ücret ödemezsiniz. Tüm gibi işlemler firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca ödemelerimizi de nakit olacak şekilde yapıyoruz. 

Bizi instagram gibi sosyal medyadan takip edebilirsiniz! 


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp