Avcılar 2. İkinci El Eşya Alanlar

Avcılar 2. İkinci El Eşya Alanlar

Avcılar 2. İkinci El Eşya Alanlar

Avcılar 2. İkinci El Eşya Alanlar kurulduğu günden bu yana siz müşterilerine Avcılar ikinci el eşya olarak sektörde hizmet veren firmamız, evlerinizde ya da ofislerinizde fazlalık olarak gözünüze çarpan ve kullanmadığınız eşyalarınız değerlendirmeniz konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Avcılar 2. ikinci el eşya alanlar olarak alım satımını yaptığımız eşyalarda sizlere uygun fiyat koşulları sunmakta ve eşyalarınızı piyasa değerinde satın almaktayız. Avcılar 2. İkinci El Eşya Alanlar ile eşyalarınız hiçbir zaman piyasa değerinin altında alınmaz. Bu nedenle fiyat konusunda bize güvenilir ve ikinci el eşyalarınızı gönül rahatlığı ile bizlere teslim edebilirsiniz.

Avcılar 2. ikinci el eşya alanlar arasında ayrıcalıklı hizmetler sunan firmamıza ulaşmanız ve satmak istediğiniz eşyaları incelememiz adına bize yollamanız oldukça basittir. 0537 672 42 76 whatsApp hattımız üzerinden eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek bize gönderebilirsiniz.

Avcılar ikinci el eşya alanlar firmamız çalışanları tarafından incelenmelerini sağlayabilirsiniz.
Eşyalarınızın fotoğraflarını farklı açılardan çekmeniz ve varsa deforme ya da hasar gibi durumlarını fotoğraflayarak bize ulaştırmanız önemlidir. Eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz ardından gerekli incelemeler yapılacak ve en kısa sürede fiyat değerlemesinde bulunulacaktır.

Avcılar 2. İkinci El Eşya Alanlar Firması

Avcılar Eski Eşya Alan Yerler

Avcılar ikinci el eşya alanlar kapsamında hizmet veren firmamız, ikinci el eşyalarda olduğu gibi ikinci el mobilyalarınızı her zaman için piyasa değerinde satın alır ve sizler için en karlı alışverişi ortaya koyar.

Mobilyalarınız üzerinde gerekli inceleme ve tespitler yapılmasının ardından piyasa genelinde biçilen değer neyse mobilyalarınız için de aynı şekilde o fiyat ya da biraz daha üzerinde size karlılık sunacak bir oran biçilir.

Bu nedenle eşyalarınızı değerlendirme konusunda içiniz rahat olabilir ve sahip olduğunuz tüm eşyalarınızı firmamıza gönlünüz rahat bir şekilde teslim edebilirsiniz.
Diğer yandan Avcılar ikinci el eşya alanlar bünyesinde alınan mobilya ve mobilya türevi eşyalar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Avcılar 2. ikinci el eşya firma olarak aşağıda yer alan listede hangi ikinci el mobilyaları aldığımızı daha yakından görebilirsiniz.

Peki Avcılar 2. İkinci El Eşya Alanlar Olarak Neler Alıyoruz?

Belli bir süre kullandıktan sonra sizin için fazlalık olan her türlü eşyanızın alımını yapıyoruz.

Peki bunlar neler? Kimi zaman bir koltuk takımı olabilir ya da yenisini almayı düşündüğünüz bir yatak odası takımı olabilir.Hiç düşünmeyin hepsinin alımını yapıyoruz.

Peki nasıl? Öncelikle eşyanızın tekrar kullanılabilir durumda olması çok önemli. Çünkü kırılmış, dökülmüş, kumaşı yanmış veya sigara yanığı olan bir koltuk takımını kimse kullanmak istemez.

Bu yüzden her zaman temiz ve sağlam olan koltuk takımı herkes tarafından kullanılmak ister
Bu durum beyaz eşyalar içinde geçerlidir.

Çalışır durumda olması yıpranmış olmaması gerekir, buzdolabının veya çamaşır makinesinin tekrar bir kullanıcı tarafından kullanılması için sorunsuz bir şekilde görevini yerine getirmesi gerekir.

Avcılar ikinci el eşya alanlar olarak her zaman yeni ve temiz beyaz eşyaları almayı kendimize görev edindik. Bozuk, vuruk, çalışmayan hiçbir beyaz eşya’nın alımını yapmıyoruz.


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp