Kimi ikinci el beyaz eşya alan yerler, kimi ikinci elci kimi de spotçu bizlere demektedir. Daha önce herhangi bir beyaz eşya satıp satmadığınızı bilmiyoruz. Belki daha öncesinde hiç bir beyaz eşyanızı satmadınız ve ikinci el beyaz eşya nasıl satılır konusunda bir bilgiye sahip değilsiniz. O halde öğrenmek için sizlere bilgileri aktaralım.

Zuhuratbaba ikinci el beyaz eşya alım satım firması olarak tüm Bakırköy mahallesinde hizmet vermekteyiz. İnsanların elden çıkarmak istedikleri beyaz eşyalarını mümkün olan en iyi fiyattan satın almaktayız. Peki bunu nasıl yapmaktayız?

İkinci El Beyaz Eşya Alım Satım Yapanlar

Müşterilerin hemen hemen hepsi beyaz eşyalarını satarken fiyat teklifi en yüksek veren firmalara satarım mantığını düşünmektedir. Kısmen bu düşünce doğru olsa da güven unsuru hep ikinci planda düşünülmektedir. Oysaki referansları iyi, Google yorumları olumlu olan firmaları tercih etmek daha mantıklıdır.

Zuhuratbaba İkinci El Eşya Alım Satım Yapanlar

İkinci El Beyaz Eşya Nasıl Satılır?

  • Aslında bu süreç çok kısa ve kolaydır. Yapmanız gereken 0537 672 42 76 numaralı telefon numarasından ürünlerinizin fotoğrafını göndermektir. Bunu Whatsapp uygulamasından gönderebilirsiniz.
  • Ekibimiz gelen fotoğrafları inceleyecek, ardından hemen olumlu veya olumsuz size geri dönüş sağlayacaktır. Olumlu olması durumunda fiyat teklifimiz iletilecektir.
  • Fiyat teklifimizi onaylarsanız istediğiniz gün Zuhuratbaba mahallesinde bulunan adresinizden alımları yapmaktayız.

Zuhuratbaba ikinci el beyaz eşya alım satım işlemlerini sorun yaşamadan, yorulmadan, kolaylıkla satmak isterseniz size bir telefon uzağınızdayız. Dikkat etmeniz gereken beyaz eşyalarınızı fazla bekletmeden, çatı katlarına, depolara, garajlara hapsetmeden bir gün lazım olur düşüncesi ile çürümeye terk etmemektir. Bu gibi durumlarda beyaz eşyalar zamanla model kaybetmekte bu da beyaz eşyanızın değer kaybetmesine neden olur.

Bize Ne Gibi Eşyalar Satabilirsiniz?

Firmamız ikinci el beyaz eşya, spot beyaz eşya alım satımlarla ilgilenmekteyiz. Sıfır beyaz eşya fiyatları ile ikinci el beyaz eşya fiyatları elbette birbirinden farklı hesaplanmaktadır. Alım satım yaparken spot eşya yani hiç kullanılmayan beyaz eşya satmak isteyen müşterilerimiz ürünlerin faturalarını vermeleri gerekir. İkinci el veya spot beyaz eşya, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, klima gibi eşyaları satın almaktayız.