Zeytinburnu İkinci El Klasik Yatak Odası Takımı Alanlar

Zeytinburnu İkinci El Klasik Yatak Odası Takımı Alanlar

Zeytinburnu ikinci el klasik yatak odası takımı alanlar olarak işinde deneyimli ve profesyonel olan bir firmadır. Zeytinburnu ilçesinde bulunan ekip arkadaşlarımız her türlü ev eşyasını piyasada değerinde satın alabilmektedir. Firmamızın yaptığı işlerin tamamı sizlerin işlerini kolaylaştırmak adına elinizden çıkarmak istediğiniz ev eşyalarını ikinci el piyasasının olabildiğince en iyi fiyatları vererek sizlerden satın almaktır.

Eşyalarınızın Fiziksel Durumları

İkinci el klasik yatak odası takımlarını satın alabilmemiz için eşyalarınızın aşırı derece de yıpranmamış olması gerekir. İkinci el klasik yatak odası takımlarına ait ürünlerde kırık, vuruk, çatlak, deformasyon ve darbe gibi şeyler mevcutsa bizlere önceden bildirmeniz gerekir. İkinci el klasik yatak odası takımı, ikinci el yatak veya dolap gibi ürünlerinizin metal aksamları varsa ezik, kırık veya paslanmış ise mutlaka bizlere söylemeniz gerekir. Ayrıca İkinci el beyaz eşya ürünlerinde çalışıp çalışmadığını ve dış görün

üm olarak durumunu bildirmeniz gerekir.

Nakliye ve Taşıma Durumu

Satın alacağımız ürünlerde müşterilerimizden kesinlikle nakliye ücretleri talep etmemekteyiz. Bunu ilk baştan söylemek isteriz. Eşyalarınızı bizlere sattıktan sonra kesinlikle sorumluluk sizden çıkmış olur ve nakliye ekiplerimiz profesyonel bir şekilde taşıma işlemlerini yapmaktadır. Evinize ve çevrenizdeki komşularınıza kesinlikle herhangi bir gürültü vermeden eşyaları ambalajlamaktayız ve aracımıza yüklemekteyiz.

Satış Öncesi ve Satış Sonrası Destek

Ev eşyalarınızı bizlere satmadan önce fiyat teklifleri alabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları bizlere sorabilirsiniz. Satın aldıktan sonra da kesinlikle bizlere ulaşabilirsiniz. Eğer dolabınızda veya bazanın içerisinde unuttuğunuz bir eşyanız varsa bizlere söyleyerek muhafaza ederek sizlere teslim etmekteyiz.

Emek spot firmasına şuanda incelemiş olduğunuz web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Anasayfamızda en altta bulunan iletişim kutusuna bakarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Web sitemiz üzerinde sayfamızda yer alan WhatsApp butonu tıklayarak bizlerle WhatsApp üzerinden iletişim geçebilirsiniz. Ayrıca 0537 672 4276 telefon numarasından bizleri arayarak detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Mail adresinden de iletişime geçebilirsiniz. esyatr@gmail.com mail adresinden ikinci el hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp