Sultangazi İkinci El Yatak Odası Takımı Alanlar

Sultangazi İkinci El Yatak Odası Takımı Alanlar

İstanbul, Sultangazi İlçesinde sürdürmekte olduğumuz ikinci el yatak odası takımı alım satım hizmetimizi, siz kıymetli müşterilerimizi memnun etmek için çabalamaktayız. Yatak odası satmak isteyen müşterilerimizin vereceğimiz hizmet hakkında informasyon sahibi olması adına bu konulara değinmek istedik. İkinci el yatak odası takımı nedir? İsminden anlaşıldığı gibi, kullanılmış yada ambalajı açılmış eşyalardır. İkinci el eşya kelimesinin sektörümüzde temsil etmiş olduğu eşyalarla kullanılmış ev eşyaları, ikinci el mobilyalar, elektronik ev aletleri ve beyaz eşyalar şeklinde eşyalardır.

Satılacak Eşyalar Nasıl Olmalı?

İkinci el ev eşyalarınız, hâlâ kullanılabilir ve yıpranmamış olmalıdır. Küçücük sorunlar, kir veya leke gibi durumların olması fiyat tekliflerini doğrudan etkilemektedir. Ticari anlayışımız gereği temiz eşya satmaya çalışmış olduğumuzdan dolayı alacağımız eşyalarında aynı şekilde temiz olması gerekir.

Alım Satım Süreci Nasıl İşliyor?

Sultangazi ikinci el yatak odası takımı alanlar olarak bizlere ulaştığınız zaman sizlere telefonda hizmet verecek  ekip arkadaşlarımız, sizden ürünüz hakkında detaylı bilgi isteyecektir. Ürünün yılı, modeli ve dış görünüm durumu sorulduktan sonra fotoğrafları istenecektir. Gelen fotoğrafları incelendikten sonra fiyat teklifleri yapılacaktır. Siz uygun görürseniz konum ve yer bilgisi için nakliye ekiplerimiz adresinize gelecektir.

Nakliye Süreci Nasıl İşliyor?

Asıl titizlik göstereceğimiz süre nakliye işlemleridir. İçinde bulunduğumuz pandemi döneminden dolayı hepimizin sağlığı için tedbirlerimizi en üst seviyelere çıkarmaktayız. Sizlerle irtibata geçen nakliye ekibi evinize geldikten sonra, ürünlerinizin son kontrolleri gerçekleşir. Doğal olarak mesafe ve maske kurallarına uygun bir şekilde nakliye sürecini gerçekleştirmekteyiz. İkinci el yatak odası takımı satmak istiyorsanız hiç korkmayın. Bizler sizlerin de sağlığını düşünerek ve ikinci el eşya alım satım işlerimizi güvenle gerçekleştirmekteyiz. Emek spot olarak bizleri 0537 672 42 76 telefon numarasından veya esyatr@gmail.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz. Bizleri ayrıca Instagram, Twitter veya Facebook hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Bu hesaplardan aldığımız ikinci el ürünleri paylaşarak satışlarını gerçekleştirmekteyiz.


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp