Spot Eşya Alanlar Beyoğlu

Spot Eşya Alanlar Beyoğlu

Beyoğlu ikinci el eşya alanlar sektöründe yılların vermiş oldu bu eşsiz tecrübe ve deneyimlerimiz ile Beyoğlu ikinci eşya alan yerler olarak ta bu hizmetimizi devam ettiriyoruz.
Bu işe başlarken tek amacımız ve hedefimiz , %100 müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı olmuştur. Müşterilerimize en iyi fiyatı nasıl sunabiliriz neler yapabiliriz nasıl daha çok hizmet ederiz yemedik içmedik bunların çalışmasını yaptık.
Yaptığımız ikinci el eşya işi konusun da artık işin ehli konumuna geldik. Aynı sektörde bizimle yarışacak bir firma daha İstanbul genelinde yok.

İkinci el eşyalarınızı size yük olmaktan kurtarıyoruz. Eşyalarımı değiştireceğim ama bunları ne yapacağım diye düşünmeyin artık. Telefon numaralarımızı arayarak hemen bizden fiyat ve hizmet alabilirsiniz.
Ne tür ikinci el eşyaları alıyoruz?
Ofis mobilyası, Koltuk takımı, Beyaz eşya, Genç odası, Yatak odası, LCD TV, LEDTV, Cep telefonu, Tablet, Laptop ve binlerce ürün.
Gördüğünüz gibi hizmette asla sınır tanımıyoruz Beyoğlu ikinci el eşya alanlar olarak en geniş ürün yelpazesine sahibiz.
Hiçbir müşterimizi asla geri çevirmiyoruz.
İstanbul ikinci el eşya alanlar olarak sizde bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız. Eşyalarınıza en yüksek fiyatı vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın.
Beyoğlu’nda hizmet verdiğimiz bazı mahalleler:
Arap Cami, Asmalı Mescit, Şahkulu, Şehit Muhtar, Bülbül, Bedrettin, Bereketzade, Bostan, Camibekir, Cihangir, Emekyemez, Evliya Çelebi, Fetihtepe, Firuzağa, Gümüşsuyu,
Hüseyinağa, Hacıahmet, Hacımimi, Halıcıoğlu, Kılıç Ali Paşa, Küçük Piyale, Kemankeş Karamustafa, Ömer Avni, Yenişehir, Yahya Kâhya

01.03.2017
3.914

Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp