Sıfır Ve İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Sıfır Ve İkinci El Beyaz Eşya Alanlar
Sıfır Ve İkinci El Beyaz Eşyalarınızı Yüksek Fiyat Garantisi İle Alıyoruz!

Faaliyet alanlarımız avrupa yakası ilçelerinin tamamını kapsamakta olup, dolayısıyla tüm mahalleleri de kapsamaktadır. 

Müşterilerimizin telefon etme yoluyla bize ulaşarak satmak istedikleri beyaz eşyalarının olduğunu söylemesi ile harekete geçiyoruz.

 Sıfır ve ikinci el beyaz eşya alanlar olarak bu alanda size nasıl hizmet sunduğumuzu, alım sürecimizi sizin de bu konuya hakim olmak adına detaylı bir şekilde anlatacağız.

Sizlere bunları anlattıktan sonunda beyaz eşyalarınızı satarken nasıl bir yol almanızı gerektiğini tam anlamıyla öğrenmiş olacak hemde beyaz eşyalarınızı tam değerinde satmış olacaksınız. 

Yıllardır istanbul ikinci el beyaz eşya alanlar işi uğraştığımız için müşterimizin neyi bilmek istediğini, aklındaki soru işaretlerini çok iyi bir şekilde biliyoruz. 

Bu soruları ve cevaplarını da bir araya toplayarak sizlerin beğenine sunuyoruz. Hazırsanız başlayalım keyifli okumalar:) 

Sıfır Ve İkinci El Beyaz Eşyalarınızı Nasıl Satabilirsiniz?

Alım sürecinin en büyük faktörü size düşüyor. Beyaz eşyalarınızın fotoğraflarını bize yollamanız yeterli olacaktır. Sitemizde bulunan whatsapp butonuna tıklayıp fotoğraf gönderimini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Whatsapp hattımız 7/24 aktif olduğundan dolayı gelen fotoğraflar çok kısa süreler içerisinde değerlendirilip, tarafınıza hemen geri dönüş yapıcaz, olumlu veya olumsuz cevap verilecektir.

 Eğer beyaz eşyalarınız bizim alabileceğimiz türden ise alabileceğimiz fiyatı teklifi ediyoruz. 

Fiyatta Anlaşma Sağlandığı Halinde Alım Süreci Nasıl Devam Ediyor?

Beyaz eşyalarınıza teklifimiz ettiğimiz rakam yeterli ise istediğiniz gün avrupa yakasının neresinden olursanız olun adresinizden alım yapılır. 

Sıfır ve ikinci el beyaz eşya alanlar olarak beyaz eşya alımlarımızı kendi nakliye aracımız ve personelimizle yapıyoruz. Kesinlikle herhangi bir size zahmet vermiyor, ayrıca da nakliye konusunda da herhangi bir ücret talebimiz olmayacaktır.

Satacağınız beyaz eşyanın adeti ne kadar olursa olsun alım yapıyoruz. Beyaz eşyalarınızın alımı, hamaliyesi, araca yüklenmesi tamamen firmamız tarafımızdan yapılacaktır.

Aldığımız Beyaz Eşya Markaları Ve Modelleri? 

İkinci el arçelik beyaz eşya, beko beyaz eşya, Samsung beyaz eşya, vestel beyaz eşya, ikinci el altus beyaz eşya, ikinci el İnoks beyaz eşya, ikinci el kombi buzdolabı bunların dışında da alabileceğimiz beyaz eşyalar da var bunlar içinde fotoğraf göndermeniz yeterlidir.

Ödemeler Nasıl Yapılıyor?

Sıfır ve ikinci el beyaz eşya alanlar olarak beyaz eşyalarınızın alımını nakit bir şekilde yapıyoruz. 

Pandemi sürecinden dolayı isteyen müşterilerimiz içinde eft veya havale seçeneklerimiz de mevcuttur. 

Bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Bizi instagram dan takip edebilirsiniz 


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp