Selimpaşa İkinci El Çamaşır Makinesi Alan Yerler

Selimpaşa İkinci El Çamaşır Makinesi Alan Yerler

Selimpaşa ikinci el çamaşır makinesi alan yerler arıyorsanız internet üzerinde araştırmalar yaptığınızda birçok firma ile karşılaşırsınız. Elbette herkes en iyi hizmeti kendilerinin vereceğini iddia etmektedir. Peki en iyi hizmeti veriyor?

Büyükçekmece ikinci el beyaz eşya alanlar firmamız bu sektörde iddialı olan Selimpaşa ikinci el beyaz eşya ve spot beyaz eşya da dahil olmak üzere birçok beyaz eşyanın alımını gerçekleştirmekteyiz. Bizleri tercih etmeniz halinde ne gibi avantajların olacağını, detaylı bir şekilde sizlere anlatacağız. İsterseniz hemen başlayalım.

İkinci El Çamaşır Makinesi Nasıl Satılır?

En düzgün şekilde nasıl yapabileceğinizi, hangi durumlara göre fiyat teklifi alabileceğinizi madde madde anlatacağız. Bu sayede hem en doğru şekilde fiyat alacaksınız hem de doğru iletişim kurmuş olacaksınız.

Selimpaşa İkinci El Çamaşır Makinesi Alan Yerler

Yukarıda bir çamaşır makinesi fotoğrafı yer almaktadır. Bu ikinci el çamaşır makinesi sizin olduğunuzu düşünün ve bizlere satmak istediğinizi varsayalım. Bize bu fotoğrafı 0537 672 42 76 numaralı telefon numarası ile WhatsApp uygulaması ile gönderdiğinizde ortalama bir fiyat teklifi size iletilecektir.

Model numarasını da gönderirseniz daha net bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Çamaşır makinesinin kapağını açtığınızda içinde barkodunu göreceksiniz. Bu barkod da üretim yılı ve model numarası yazar. Bu bilgileri göndermeniz fiyat konusunda işimize yarayacaktır.

Fiyat Teklifi Neye Göre Belirlenir?

  • İkinci el çamaşır makinesi alımlarında ilk önemli etken ürünün markasıdır. Beko, Arçelik, Samsung, Siemens, Bosch, Vestel gibi markaların ürünleri hızlı satıldığı için daha yüksek fiyat teklifleri alırsınız.
  • Çamaşır makinesinin arızalı olmaması ve çalışır durumda olması gerekir. Problemli, sorunlu, tamir edilmesi gereken ürünleri maalesef satın almıyoruz.
  • Çürük, pas, vuruk gibi kusurları olan ikinci beyaz eşyaları tercih etmemekteyiz. Elbette sıfır ürün gibi kusursuz beyaz eşyalar beklemiyoruz ancak satılamayacak durumda olan beyaz eşyaları tercih etmiyoruz.
  • Özellikle çamaşır makinesi alımlarında sıkma sorunu, kazan problemi, su alma sıkıntısı en çok karşılaşılan sorunlardandır. Bunların tamiri masraflı olduğu için pek tercih etmediğimiz ürünlerdir.

Eğer çamaşır makinenizi satmak isterseniz hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarından takip ederek de bilgi edinebilirsiniz. Twitter hesabımızı takip ederek nasıl çalıştığımızı anlayabilirsiniz.


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp