Sarıyer İkinci El Koltuk Takımı Alanlar

Sarıyer İkinci El Koltuk Takımı Alanlar

Uzun yıllardır kullanıcıların beğenisini kazanan koltuk takımları hem alıcıların hem de satıcıların en büyük tercihi olmaya devam etmekte. Sarıyer ikinci el koltuk takımı alanlar olarak bu süreçleri klasik koltuk takımlarından modern koltuk takımlarına kadar her çeşit ürünü firmamızda bulabilirsiniz ve her türlü ürünü satmanız mümkündür. Bu ürün çeşitliliği şüphesiz koltuk takımları arasında en tercih edilen modeller arasında klasik koltuk takımı olmasından kaynaklanır. Modern, country, chester, avangarde, retro veya klasik gibi pek çok model arasında müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen modeller arasında klasik koltuk takımı ve modern koltuk takımları mevcuttur.

Chester ve Avangart koltuk takımları arasındaki farkı soracak olursanız kısaca sizlere anlatalım. Avangart koltuk takımları chester koltuk takımlarına göre daha ağdalı bir yapıya sahiptir. Chester koltuk takımları daha işlemeli ayak, kol ve abartılı sırt yerleri haricinde sade düz sırtsız, daha ayrıntısız görüntüye sahip bir koltuk takımıdır. Chester koltuk takımlarının kol kısımları genelde kumaşın devamı şeklinde olmaktadır. Ekstradan bir metal ve ahşap materyallerden yapılır. Yapılsa bile ince işlemesiz, sade, abartısız bir modeldir.

İkinci El Deri Koltuk Takımı Alım Satım

İkinci el koltuk takımlarında gürgen, ahşap, MDF, metal gibi ana malzemelerden kullanılırken sünger için hr, polyester gibi ürünler kullanılır. Bununla birlikte kumaş olarak genelde nubuk, kadife ve deri kumaşlar tercih edilir. Bu tür kumaşlar evlerde sıkça tercih edilir. Özellikle deri kumaşlarla yapılmış olan koltuk takımları ofislerin vazgeçilmezi bir parçasıdır. Çoğu ofislerde tercih edilen ikinci el deri koltuk takımları ofise ayrı bir şıklık ve cazibe katmaktadır. Bazı evlerde de tercih edilen deri koltuk takımlarının çoğu koltuk takımları arasında birinci sıradadır.

Sarıyer ikinci el koltuk takımı alanlar yerler olarak bizlere koltuk takımlarınızın fotoğrafınızı göndermeniz yeterli olacaktır. Ekip arkadaşlarımız gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyerek size yaklaşık bir fiyat teklifi verecektir. Eğer sizin için olumlu olursa ekip arkadaşlarımız ürünü yerinde görüp net bir fiyat teklifi verecektir. Eğer kabul ederseniz size nakit olarak koltuk takımlarınızı satın almaktayız.


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp