Parseller İkinci El Eşya Alanlar

Parseller İkinci El Eşya Alanlar

PARSELLER İKİNCİ EL EŞYA

Parseller ikinci el eşya alanlar adı altında yine mobilya alımları yapan firmamıza evinizde bulunan ve kullanmak istemediğiniz tüm mobilya ve yatak odası takımlarının alımlarını yapıyoruz. Sizlere kolay ulaşmak ve daha rahat hizmet vermek için hizmeti “AVCILAR Parseller semtine kadar getirdik. Her daim bir aile ortamı oluşturmak tek amacımız olacaktır. Ayrıca firmamız yatak odası, yemek odası gibi eşya alımlarını yapmasının yanı sıra ürün satışları da yaparak sizlere hizmet verecektir.

Parseller ikinci el eşya alan yerler hizmeti de veren ve vermeye de devam eden firmamız ile sizde en çabuk eskiyen ev eşyalarınızı atmak yerine değerlendireceksiniz. Bizler sizin hizmet talebiniz ile evinize kadar gelerek eskimiş ve kullanmak istemediğiniz tüm koltuk takımı, köşe koltuk takımı, çekyat takımlarını, takım veya parça halinde sizden alacağız. Sizi taşıma ve montaj derdinden kurtaracak olan firmamız ile siz kazançlı çıkacaksınız.

PARSELLER LED TV ALANLAR

Parseller ikinci el led TV alanlar olarak ilk hizmeti ülke geneli olarak firmamız sizlere sunmuştur. Kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerinin memnuniyetini kazanan firmamız elinizde bulunan led tv, lcd tv, plazma tv, 4k tv  çeşitlerini almaya taliptir. Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan ve senenin son trend ürünleri arasında yer alan led TV satışlarımızda bulunuyor. Hem alım hem de satım işlerini aynı anda yaparak sizlere hizmet veren firmamızdan her daim siz kazançlı çıkacaksınız.

PARSELLER İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA

Parseller ikinci el beyaz eşya alanlar ile de hizmet dağcığını büyüterek daha büyük hizmetler vermeyi amaçlayan firmamız Beyaz eşya alımlarını gerçekleştirmektedir. Sadece beyaz eşya alımı yaparak herhangi bir sınırlama getirmeyen firmamız tüm beyaz eşya çeşitlerini itina ile yapmaktadır. Kaliteli hizmet vermeyi kendine bir borç bilen firmamız her daim müşteri odaklı olarak çalışacaktır. Sizlerin memnuniyeti bizlerin memnuniyeti olacaktır.

 

TIKLAYIN: Avcılar İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

 

Parseller ikinci el beyaz eşya alan yerler yine sadece firmamızın hizmetleri arasında yer alıyor. Firmamız, evinizde bulunan ve artık kullanmaktan bıktığınız veya çalışmayan tüm çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, difriz, ve ankastre ürünlerinizin alımlarını gerçekleştirmektedir. Yine aynı doğrultuda firmamız bünyesinde bulunan ve uygun fiyatlı olarak satışını yaptığımız ürünlerimizi uygun fiyatlı olarak alabilirsiniz. Bize ulaşmak bir telefon kadar kolay olacaktır.


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp