Okmeydanı ikinci el beyaz eşya alanlar

Okmeydanı ikinci el beyaz eşya alanlar

#EVDEKAL ikinci el beyaz eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile aynı gün adresinizden alıyoruz.

Okmeydanı ikinci el beyaz eşya alanlar firmamız müşterilerine her zaman kaliteli hizmet vermektedir. 

Satmak istedikleri beyaz eşyalarını en iyi fiyat garantisi ile satın alıyoruz. Okmeydanı bölgesinde sizlere nasıl bir hizmet verdiğimizi ve alım işleminin nasıl yapıldığını öğrenmek ister misiniz?

İkinci el eşya alanlar olarak bir telefon kadar yakınız, beyaz eşya satışlarınız için 7/24 bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Beyaz eşyalarınız için en iyi fiyat teklifi alarak satabilirsiniz. 

Sizlere beyaz eşya alımı konusunda nasıl hizmet verdiğimizden, ne tür beyaz eşyalar aldığımızdan bahsedeceğiz.

Okmeydanı İkinci El Beyaz Eşya Nasıl Satılır?

Süslü kelimeler üretmek yerine hemen beyaz eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp’tan göndermeniz yeterlidir. 

Arkadaşlarımız sizden gelen fotoğrafları inceledikten hemen sonra alabileceğimiz beyaz eşyalar olması durumunda sizlere hemen fiyat teklifimizi iletecektir. 

Teklif ettiğimiz rakam akam sizin için de uygun görülmesi halinde adresinizden ürünlerin alımı yapılmaktadır.

Şişli ve bütün mahallelerinden tüm beyaz eşyalarınız adresinizden ücretsiz nakliye ve taşıma sistemi ile alınacaktır. Ayrıca ödemesi nakit şeklinde yapılmaktadır. 

 Hangi İkinci El Beyaz Eşyaları Satabilirsiniz?

Her beyaz eşyayı aldığımız doğru değildir. Çünkü alımını yapacağımız beyaz eşyalar da dikkat ettiğimiz, değerlendirmeye aldığımız ve sınıflandırdığımız ürünlere göre alım yapıyoruz. 

Peki nedir nedir bu sınıflandırdığımız ürünler? 

Beyaz Eşyalarınızın Temiz Olmasına : öncelikle yeni model ve çalışır durumda olması, tekrardan satılabilir olması 

Sağlam Olmasına: Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre, difriz gibi beyaz eşyaların arızalı olanlarını kesinlikle satın almıyoruz.

Okmeydanı ikinci el eşya alanlar alım yaparken türkiye şartlarında en çok tercih edilen arçelik, beko, vestel, profilo, samsun, lg, siemens, altus, regal markaların ürettiği ürünleri daha çok tercih ediyoruz. 

Peki Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Okmeydanı ikinci el beyaz eşya alanlar arayışınızlarınız için bizimle iletişime geçtiğiniz sırada çok kısa sürede beyaz eşyalarınızı satısabilirsiniz.

 Beyaz eşyalarınızı en iyi fiyat garantisi ile aynı gün adresinizden alıyoruz. Konuşup anlaşma sağladığımız ücreti peşin olarak ödüyoruz.

Bizi pinterest uygulamasından takip edebilirsiniz!