Nenehatun İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Nenehatun İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

En iyi hizmetleri vermek için her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Nenehatun ikinci el beyaz eşya çeşitleri mağazalarımızda mevcuttur. Birbirinden farklı yeni modeller gelmiş bulunmaktadır. Azda olsa kullanılmış olması nedeniyle ile ikinci el beyaz eşya olarak satışa sunulmaktadır.

Firmamız tarafından satışa sunulan tüm ikinci el beyaz eşya ürünleri çeşitli bakımlardan geçerek satış reyonlarında yer almaktadır. Esenler ikinci el beyaz eşya alanlar olarak alınan tüm beyaz eşyalar firmamız bünyesinde atölyeye indirilmektedir. Satın alınan beyaz eşya bakımları, onarımları, sağlamlaştırma, detaylı temizlikler ve son olarak denemelerden geçmektedir.

Beyaz eşyaların çalışmasında herhangi bir sorun tespit edilmez ise Nenehatun ikinci el beyaz eşya alanlar olarak satışa sunulmaktadır. Onarım ve bakım işlemlerini özenle gerçekleştirerek hiç bir müşterimizi mağduriyet yaşatmamaktayız.

İkinci El Beyaz Eşya Satış Süreci

Firmamız tarafından satışlara sunulan tüm beyaz eşyalar garanti kapsamında yer almaktadır. Özellikle ikinci el beyaz eşya ürünlerinde oluşabilecek problemlerin önüne geçmek için detaylı bakımlar yapılmaktadır.

Ayrıca ikinci el beyaz eşya satın aldıktan sonra oluşabilecek sorunlar içinde önlemlerimizi almış bulunmaktayız.

Mağazamızdan ya da internet satış kanallarımızdan beğendiğiniz tüm beyaz eşyaları bizlere bildirebilirsiniz. Aynı gün içerisinde adresinize göndererek kurulum işlemlerini uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Prosedür gereği ödeme işlemlerini en son yapmaktayız.

Firmamızda beğendiğiniz Nenehatun ikinci el beyaz eşyalarınızı dairenizde istediğiniz gibi durmayabilir bu nedenle ödeme işlemlerini en son talep etmekteyiz.

Garantili İkinci El Beyaz Eşya

Nenehatun ikinci el beyaz eşya alım satım işlemleri garanti kapsamında yer almaktadır. Firmamızın ikinci el beyaz eşya ürünleri için garanti süreci uygulanmaktadır. Satış sonrasında yaşanabilecek tüm arıza ve sorunlar durumunda firmamızın teknik ekiplerinden yardım isteyebilirsiniz.

Firmamız satış gerçekleşti iş bitti mantığını ortadan kaldırarak satış sonrası desteklerine devam etmektedir. Satın aldığınız tüm ikinci el beyaz eşya çeşitleri için bu hizmetlerimiz mevcuttur. İkinci el eşya alanlar hizmetleri hakkında yazılarımızı okuyarak bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca satmak istediğiniz tüm beyaz eşya çeşitleri hakkında da detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Profesyonelce hizmetler vererek sizlere kusursuz ikinci el beyaz eşya alım satım hizmetleri sunmaktayız.

Ayrıca sürekli olarak güncellenen instagram hesabımızı takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp