İkinci El Eşya Alanlar | 0537 672 42 76

Merter İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

Merter İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

Eski ve kullanılmış eşyaların evlerde yer işgal etmesini ve temizlik yapılması işinin zorluğunu engelliyoruz. Evinizde kullanmadığınız eski, yıpranmış ve ikinci el eşyalarınızı bulunduğunuz yerden alarak karşılığında nakit olarak ödeme yapıyoruz. Merter ikinci el beyaz eşya alan yerler kıyaslandığında, ikinci el beyaz eşyalarınıza yüksek ücret ödeyen ve eşyalarınızı değerinin üzerinde fiyatlarla satın alan nitelikli bir firmadır. Her türlü eski veya ikinci el eşyalarınızı nakite çevirmenizi sağlamaktayız. Merter ikinci el eşya olarak sizlerin eski diyerek kullanmadığınız ve bir köşede üzerini örterek beklettiğiniz eşyaları kullanmak isteyen birçok kişi olabilir. Eski ve kullanmadığınız ikinci el eşyalarınızı bizlere satarak, hem bu eşyaların evinizi daraltmasından hem de temizliğinden kurtulmanızı sağlıyoruz. Televizyon, fırın, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, koltuk takımı, ütü, klima, ankastre, sandalye, halı gibi her tür eşyanızı sizlerden alıyoruz.

Satmak İstediğiniz Eşyaların Resimlerini Bizlere Gönderin

Merter ikinci el beyaz eşya, ev veya iş yerlerinizde bulunan satmak istediğiniz veya kullanmadığınız ikinci el eşyaları, eşyaların bulunduğu adrese gelerek ücretini nakit olarak ödeyerek sizlerden satın almaktadır. Kullanmadığınız ve atmadığınız için evinizde kalabalıklığa sebep olan bu eski ve ikinci el eşyaları satarak, nakite çevirebilirsiniz. Eşyalarınızın resmini çekip bizlere iletmeniz durumunda kısa süre içinde size dönüş yaparak, eşyalarınız için belirlediğimiz fiyatı sizlere bildiriyoruz. Teklifimizi değerlendirip, kullanmadığınız ikinci el eşyalarınızı bizlere satmaya karar verdiğinizde kullanılmış eski eşyalarınızı almak üzere evinize gelerek, nakit olarak sizlere parasını ödüyoruz.Merter İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

Merter İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler 1
Merter İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler 2

Evinizde Yer Açın

Yıllarca kullanıldıktan sonra yıpranmış olan ve artık kullanmadığınız ikinci el eşyalarınızı firmamıza satarak para kazanabilir ve bu parayı yeni alacağınız eşyalarınız için kullanabilirsiniz. Evinizi ferahlatmak ve eski görüntüsünden uzaklaştırmak için eski ve yıpranmış eşyalarınızı firmamıza satarak, karşılığında nakit para kazanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+905376724276