Küçükçekmece İkinci El Beyaz Eşya Alım Satım

Küçükçekmece İkinci El Beyaz Eşya Alım Satım

Küçükçekmece ilçesinde uzun yıllardır ikinci el beyaz eşya alım satım işleri ile uğraşıyoruz. Küçükçekmece beyaz eşya olarak müşterilerimizin satmayı düşündüğü beyaz eşyaları bulundukları ortamdan alarak bakım ve onarım işlemlerini tamamladıktan sonra yeni müşterilere satıyoruz. Firmamızda çalışan kalifiye elemanlar sayesinde ikinci el beyaz eşyaları sıfır seviyesine getiriyoruz.

İkinci El Beyaz Eşya İşleri

Firma olarak küçükçekmece ikinci el beyaz eşya alım satım işlerini hafta içi her gün yapıyoruz. Firma olarak müşterilerimizden her türlü beyaz eşyayı satın alıyoruz. Buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, fırınlı ocak ve diğer beyaz eşyaları değerinde fiyatlara satın alıyoruz. Kullanmayı düşünmediği eşyaları satmak isteyen veya bu eşyaları satarak daha yüksek model beyaz eşyaları satın almak isteyen müşterilerimiz bizimle alışveriş yapabilir. Küçükçekmece spotçular çarşısı olarak müşterilerimizden satmayı düşündükleri düşük modellerdeki beyaz eşyaları alıp onlara daha yüksek model beyaz eşyaları uygun fiyatlara veriyoruz.

Küçükçekmece’de Sizin Beyaz Eşyacınız

Küçükçekmece ikinci el beyaz eşya alım satım işlerini uzun yıllardır yapıyoruz. Satın aldığımız beyaz eşyaların bakım ve onarım işlemlerini kendi dükkanlarımızda yapıyoruz. Tamirini yaptığımız ikinci el beyaz eşyaları bir süre denedikten ve herhangi bir problemi olmadığını kanıtladıktan sonra satışa sunuyoruz. Satışa sunduğumuz beyaz eşyalar sıfır kalitesinde olmasına rağmen ikinci el fiyatına satışa sunuyoruz. Küçükçekmece spot beyaz eşya olarak ikinci el beyaz eşyaları çok uygun fiyatlara satarak ihtiyaç sahiplerinin bu ürünleri almasını sağlıyoruz. Üstelik sattığımız 2.el beyaz eşyalarda herhangi bir sıkıntı olması durumunda bu eşyaların tamir işlemlerini de firma olarak bizler yapıyoruz. Bizimle alışveriş yapmak ve bize ikinci el beyaz eşyalarını satmak veya bizden beyaz eşya almak isteyen müşterilerimizin Küçükçekmece’deki dükkanımıza gelmeleri yeterli olmaktadır.


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp