Küçükçekmece 2. El Beyaz Eşya Alanlar

Küçükçekmece 2. El Beyaz Eşya Alanlar

Küçükçekmece 2. El beyaz eşya alanlar mağazası olarak bizi tercih ederek hızlı ve güvenli bir şekilde satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bugün sizlere eski beyaz eşyanızı nasıl satış yapacağınız ile ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayalım.

Ekip arkadaşlarımız İstanbul’daki tüm ilçelere hizmet verip binlerce farklı insandan, ikinci el beyaz eşyaları satın almaktadır.

İnsanlar bizlere birbirinden farklı sorular sorsa da, bilmek istedikleri sorular hep aynıdır. Biz de bu soruları bir araya getirerek sırasıyla cevaplayacağız. Amacımız sizlere önemsendiğinizi, eşyalarınızın değerinde satmanıza yardımcı olacağız.

Küçükçekmece İkinci El Beyaz Eşya Alanlar Nasıl Hizmet Verir?

İşin büyük kısmı bizlere ait olsa da sizden birkaç ricamız bulunmaktadır. Öncelikle eşyalarınızın resmini bize WhatsApp üzerinden göndermeniz gerekmektedir. 0537 672 42 76 numaralı telefonumuza kolayca ve kısa sürede gönderim yapabilirsiniz.

Yolladığınız fotoğrafları ekip arkadaşlarımız tarafından incelenecek ve size hızlı bir şekilde olumlu veya olumsuz dönüş yapılacaktır.

Eğer bizler için olumlu bir beyaz eşyanız varsa hemen fiyat teklifimizi iletmekteyiz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanırsa istediğiniz gün Küçükçekmece ilçesine gelerek sizlerden beyaz eşyanızı satın alıyoruz. Sizlere mağdur ve zahmet vermeden, kısa süre içinde evinizden teslim almaktayız.

İkinci El Beyaz Eşya Neye Göre Fiyatlandırılır?

İkinci el çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, klima, kurutma makinesi, televizyon gibi pek çok beyaz eşyayı satın almaktayız. Ama alımları gerçekleştirmeden önce bazı kriterlere dikkat etmekteyiz. Bunları kısaca bahsedelim;

  • Beyaz eşyanızın markası
  • Modeli
  • Teknik özellikleri
  • Dayanıklılığı
  • Temizliği

Bu beş kriter Küçükçekmece bölgesinden de başka bölgelerden de alımlar gerçekleştirirken baktığımız durumlardır. Tamir edilmesi gereken, arızalı veya sorunlu beyaz eşyaları satın alıp tamir ettirerek satış yapmamaktayız. Çünkü bu gibi ürünler zamanla aynı sorunları tekrar yaşanabilir ve müşterilere kötü bir deneyim yaşatabilir. Ayrıca bizler ikinci el ürünlerin yanı sıra sıfır yani spot eşyalarda satın almaktayız.

Satacağınız beyaz eşya bir veya birden fazla olursa, bizler için sorun değildir. Tüm ürünleri alabilecek ekip ve donanımlara sahibiz.  Bizleri istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ayrıca bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Küçükçekmece İkinci El Eşya Alanlar kategorisinde bulunan yazımızı da okuyabilirsiniz.


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp