Kağıthane 2. El Beyaz Eşya Alanlar

Kağıthane 2. El Beyaz Eşya Alanlar

Kağıthane 2. El beyaz eşya alanlar için bizleri tercih ederek hızlı ve güvenli bir şekilde satış işlemlerini yapabilirsiniz.

Sizlere bugün eski beyaz eşyalarınızı nasıl satacağınızla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayalım.

Ekibimiz tüm İstanbul ilçelerine hizmet verip binlerce farklı insandan, ikinci el beyaz eşya alımı yapmıştır. Amacımız sizlere en iyi fiyat tekliflerini vererek beyaz eşyalarınızı değerinde satın almak.

Kağıthane İkinci El Beyaz Eşya Alanlar Nasıl Hizmet Verir?

Beyaz eşya ürünlerinizin satışı için ilk önce fotoğraflarını bize WhatsApp üzerinden göndermenizdir. 0537 672 42 76 numaralı telefonumuza kolayca gönderim yapabilirsiniz.

Eşyaların fotoğraflarını gönderdikten sonra ekip arkadaşlarımız tarafından incelenip, size hemen olumlu veya olumsuz dönüş yapmaktayız.

Olumlu dönüşlere yani alabileceğimiz beyaz eşya ürünleri için hemen fiyat teklifi hazırlamaktayız.

Eğer fiyat konusunda anlaşma sağlanırsa istediğiniz zaman Kağıthane ikinci el eşya alanlar olarak her yerden alım gerçekleştirebiliyoruz. Hem de size mağdur etmeden, zahmet vermeden, kısa süre içinde alımları gerçekleştiriyoruz. Şimdi bu işlemleri daha detaylı bir şekilde anlatalım.

İkinci El Beyaz Eşya Neye Göre Fiyatlandırılır?

İkinci el çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, televizyon, fırın gibi pek çok eşyanızı satın alıyoruz. Ama alımlar yapmadan önce bazı kriterlere dikkat etmekteyiz. Bunlar şu şekildedir;

  • Ürünün modeli
  • Markası
  • Teknik özellikleri
  • Temiz olması
  • Sağlamlığı

Bu beş kriter Kağıthane bölgesinden de başka bölgelerden de alımlar yaparken kontrol ettiğimiz detaylardır.

Tamir edilmesi gereken, sorunlu, arızalı, ürünleri alıp tamir ettirerek satışa sunmamaktayız. Çünkü bu ürünler zamanla tekrardan arızalanabiliyor ve kullanıcılar için kötü bir deneyim yaşatıyor. İkinci el beyaz eşyaların yanı sıra sıfır yani spot eşyalarda satın almaktayız.

Ödeme ve Teslim Alma Nasıl Yapılıyor?

Hizmetlerimiz tüm İstanbul ilçesini kapsadığı için nereden alımlar gerçekleştirirsek taşıma ve nakliye işlemleri bize aittir.

Ödemelerimizi eft, havale ve nakit bir şekilde yapmaktayız. Kağıthane 2. El beyaz eşya alanlar için bizleri tercih etmeniz halinde tüm bu süreçleri sorunsuz bir şekilde yaşarsınız. Bizi her zaman arayabilir, ikinci el eşyalarınızı satabilir ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp