İstanbul İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

İstanbul İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler İle Artık Sıfır Ve İkinci El Beyaz Eşya Satmak Çok Kolay Fotoğrafını WhatsApp ile 0537 672 42 76 Göndermeniz Yeterli!

İstanbul ikinci el beyaz eşya alan yerler firmamızın hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için bizimle çalışmanız sizin çıkarlarına olacaktır. Peki süreç nasıl çalışır, nasıl hareket edilir gelin hep birlikte maddeler halinde sıralayalım. 

Sıfır Ve İkinci El Beyaz Eşyalarınızı Nasıl Satabilirsiniz? 

Satmak İstediğiniz sıfır ve ikinci el beyaz eşyanız olabilir. Beyaz eşyalarınızı alıp alamayacağımızı, alımını yaparsak ödeyeceğimiz rakam nedir, öğrenmek isterseniz yapmanız gereken WhatsApp’tan fotoğraf göndermektir.

0537 672 42 76 numaralı telefonumuzun whatsapp iletişim hattına beyaz eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek çok kısa bir süre içinde size geri dönüş sağlanacaktır. İkinci el eşya alanlar arkadaşlarımız beyaz eşyalarınızın fotoğraflarını inceleyerek, size fiyat teklifimizi bildireceklerdir.

İstanbul ikinci el beyaz eşya alan yerler izlere sunduğumuz teklif sizin için de olumlu yönde ise anlaşma sağlamıştır. O zaman ortak bir kararla belirlediğimiz tarih ve saatte adresinizden beyaz eşya alımı yapılacaktır.  

Bize Ne Tür Beyaz Eşya Satabilirsiniz?

Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Kurutmalı çamaşır makinesi, İnoks buzdolabı, derin dondurucu, mini buzdolabı, İnoks çamaşır makinesi, Televizyon gibi beyaz eşyalarınızı alabiliyoruz. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Fiyatı Etkileyen Etkenler Nelerdir?

İstanbul’un tamamınından alım yapıyoruz fakat bazı detaylara dikkat etmek durumundayız. Bu küçük detaylar size teklif edeceğimiz rakamı net bir şekilde belirlerken alım yapıp yapamayacağımıza karar vermemizi de sağlar.

  • Satılabilir durumda olması gerekir, deforme olmamış, sorunsuz olmasına
  • Temiz, sağlam olmasına, çizik, pas olmamasına
  • Bir markanın ürünü olup olmadığına
  • Modeline, Markasına
  • Renk ve görselliğine bakarız.

İkinci el beyaz eşya alırken, sıfır beyaz eşya gibi hatasız ürünler elbette beklemiyoruz, bazı kusurları illaki olabileceğini biliyoruz. 

Nakliye Ve Ödeme Nasıl Yapılıyor? 

İstanbul ikinci el beyaz eşya alan yerler olarak beyaz alımlarını kendi bünyemizde bulunan nakliye aracımız ve çalışanlarımızla yapıyoruz. 

Bu ayrıntılar sizin için zahmetsiz ve masrafsız, sorunsuz bir alışveriş anlamına gelmektedir.

Bizi instagram gibi sosyal medya platformundan takip edebilirsiniz! 

Bu Yazımızı da okuyabilirsiniz! 

Avrupa Yakası İkinci El Beyaz Eşya Alanlar