İkinci El Televizyon Alan Yerler

İkinci El Televizyon Alan Yerler
İkinci El Televizyon Alan Yerler İle Artık Sıfır Ve İkinci El Televizyon Satmak Çok Kolay Fotoğrafını WhatsApp ile 0537 672 42 76 Göndermeniz Yeterlidir!

Bilindiği gibi televizyonlar çok hassas ürünlerdir. Bundan dolayı alımını yaparken bazı küçük detaylara dikkat etmek zorundayız. 

  • Televizyonun görüntü kalitesinde kesinlikle sorun olmamalı. Ekranda kararma, ekranda çizgiler, ölü pikseller gibi kusurları olan televizyonları alamıyoruz. 
  • Ekran ebatı önemli bir unsurdur. Genel olarak büyük ekranlı televizyonlı her zaman daha rağbet görüyor. 48 inch, 50 inch, 55 inch 65 inch televizyonlar bu yüzden daha yüksek fiyattan alınmaktadır.
  • Ürünün bilindik marka olması fiyatı olumlu bir şekilde etkiler. Lg,Samsung, Arçelik, Beko gibi ürünler yüksek fiyattan alım yapılan markalardır.

Yukarıda belirttiğimiz gibi en önemli olandır. İkinci el televizyon alan yerler olarak aldığımız televizyonları tamir edip satmamız mümkün değildir. 

Bu hem çok riskli hemde çok maliyetli bir durumdur. Bu yüzden almamayı tercih ediyoruz.

Ödeme Ve Teslimat? 

İkinci el televizyon alan yerler firmamız  müşterimizin bulunduğu adrese kadar gidiyor, televizyonu yerinde inceleyerek alımını yapıyoruz.

 Gerekli olan son kontrolleri yapıldıktan sonra cizhazda herhangi sorun yoksa  ödemesi  yapılıp hemen alınmaktadır. 

Neden Biz? 

İkinci el televizyon alan yerler arayışınız içinden bizi tercih etmeniz durumunda kesinlikle olumsuz sürprizler yaşamazsınız.

 Fiyatta anlaştığımız rakamı takdim ederek televizyonu yerinden alıyoruz. 

Ayrıca sizin belirlediğiniz bir zaman diliminde bekletmeden, zamanında alımını yaparız.

Ürünün modeline  markasına, özelliklerine göre fiyat veririz, yüksek fiyat garantisi ile değerinde alım yapmaktayız. 

Sıfır ve ikinci el televizyon, spot televizyon alımı da yapıyoruz. Sıfır kapalı ürünün kesinlikle kutusunun açılmamış olmasına, faturasının muhakkak olmasına, servis kurulumunun yapılmamış olmasına da dikkat ederiz.


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp