İkinci El Ev Eşyası Satmak İstiyorum

İkinci El Ev Eşyası Satmak İstiyorum

İkinci el ev eşyası satmak istiyorum ; Bir evin en önemli odalarından biridir salonlardır. Özellikle ev halkı için salon birçok anlam ifade eder. Salon, insanın dinlenme, maç seyretme, film izleme, eğlenme alanıdır. İşte tam da bu nedenden dolayı iyi tasarlanmış, dekorasyon bakımından konforlu olmalıdır. Eğer siz de yeni taşındığınız evinize kaliteli mobilyalar, koltuklar, köşe koltuklar gibi eşya almayı düşünüyorsanız mutlaka bizi tercih etmelisiniz. Çünkü hem fiyat bakımından hem de kullanım bakımından zevkinize ve bütçenize hitap edecektir.

 

İkinci el ev eşyası alanlar ; Evlerin ofislerin tasarımında öncelikli dikkat etmeniz gereken özellikler, salonlarınızın sizin kullanım alanına cevap verir özellikte tasarlanmasıdır. Bir salonunun, ofisin çok güzel olması demek sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacağı anlamına gelmez. O salonda veya çalışma alanında vakit geçirecek, olan sizlersiniz. Ayrıca her evin, ofisin donanımı da birbirinden farklıdır. Kimi zaman kullandığımız eşyalar ayak bağı oluyor bu yüzden alanlarımız kullanılmaz rahat edilemez duruma geliyor. Spot eşya alan alanlar olarak Peki bu durumda neler yapmalıyız, nasıl bir yol çizeceğiz kendimize, çok basit hemen sitemizde bulunan iletişim kanallarından bizlere ulaşarak sizleri fazlalık olan eşyalarınızdan çok kısa zaman da sizleri kurtarıyoruz. Spot eşya alım satım olarak ikinci el eşya sektöründe uzman olan kadromuz sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktayız. İkinci el eşya alanlar İstanbul ile Mobilyalarınızın, beyaz eşyalarınızın, elektronik eşyalarınızın, yatak odası takımlarınızın resimlerini çekip yolladığınız andan itibaren değerlendirme süreci başlar ve çok kısa bir süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanır ve fiyat teklifimizi sunarız anlaşmamız takdirde aynı gün veya sizin belirlediğiniz bir tarihte evinizden veya ofisinizden eşyalarınızı alıyoruz, ödemelerimiz peşin olarak gerçekleşmektedir.

 

 

İkinci el mobilya alan yerler; Son olarak salonlarınıza alacağınız mobilyaların güzel ve hoş olması da önemli tabi. Evlerinizde tercih edeceğiniz mobilyalar salonlarınızda tam bir uyum içinde olması size ve ev halkına iyi hissettirecektir. Örneğin, açık renk tonlarının tercih edildiği bir salonun kişiye yüksek derece enerji verir. İkinci el mobilya alanlar olarak salonda geçirdiğiniz zamanın çok daha yüksek enerjide olmasını sağlar. Eğer salonlardaki kullanım alanınız geniş ise tereddüt etmeksizin açık renkler, krem, beyaz renkleri kullanabilirsiniz.

Sarı ve beyaz gibi açık ve aydınlık renkler mutfaklarda en çok tercih edilen renklerden. Özellikle küçük alanlarda daha ferah bir alan yaratmak için bu renkleri ve tonlarını tercih edebilirsiniz.

 

 

07.05.2017
3.945

Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp