İkinci El Eşya Alan Yerler Beylikdüzü

İkinci El Eşya Alan Yerler Beylikdüzü

BEYLİKDÜZÜ İKİNCİ EL EŞYA 

İkinci el eşya alan yerler beylikdüzü, Denilince ilk akla gelen firmalarından biriyiz. Sizlere en iyi fiyatı ve hizmeti sunarak sizlerin memnuniyeti düşünerek işimizi severek yapıyoruz. Kullanmaktan sıkıldığınız veya yenisini almak istiyorsunuz,ama atmaya da bir türlü kıyamadığınız yada hertürlü kullanılabilir olan ev eşyalarınızı uygun fiyatlara satarak nakite çevirmeniz artık çok kolay.

İkinci el eşya alanlar beylikdüzü, firması olarak eşyalarınızın görselkerini bizlere ulaştırmanız halinde sizlere en kısa sürede dönüş yaparak fiyatlandırma sağlayabileceğimizi bilmenizi isteriz. Fotoğraf çekmeyi tercih etmiyorsanız, bizleri telefon ile arayarak ürün hakkında kısa bir bilgi vermenizde yeterli olacaktır. Görüşme sağladığımız gün içerisinde ya da istediğiniz gün ve saat içerisinde nakliye ekibimiz tarafından eşyalarınızı alıyor ve ödemenizi sağlıyoruz.

BEYLİKDÜZÜ İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA

Beylikdüzü ikinci el beyaz eşya alanlar, Evinizin demir başlarından olan beyaz eşyalarınız, fırın, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi,televizyon ve klima gibi ürünlerini  bizlere değerinden bir fiyata satabilirsiniz. Ayrıca sıfır LED televizyonlarınızı da almaktayız. Beylikdüzü ikinci el beyaz eşya ile Sizleri fazlalıklarınızdan kurtarmak ve bunları nakite çevirmenizi sağlamak için sizleri memnun edecek tekliflerimizi sunmak için sizlerden en kısa sürede telefon bekliyoruz. Beylikdüzü’nde eşyalarınızı en uygun satabileceğiniz beylikdüzü ikinci el beyaz eşya alan yerler firmalarından olduğumuzu da eklemek isteriz. Nakliye anlamında kafanıza takılan herhangi bir soru var ise bizimle paylaşabilirsiniz. Rahatsızlık vermeden işimizi yapacağımızdan ve iyi fiyatlar sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Son olarak eşyalarınızı nakit olarak aldığımızı lütfen unutmayın. Banka havalesi, EFT gibi ödeme seçenekleri ne yazık ki kullanmıyoruz. En iyi fiyatlar ile teklif almak için en kısa sürede bize ulaşmanız dileğiyle.


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp