İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan ikinci el elektronik eşya alanlar ticaretinin de en canlı olarak yaşandığı yer olmaktadır. İstanbul aynı zamanda ikinci el eşya alım satım noktasında da oldukça gelişmiş olup hemen her ihtiyacınıza yönelik 2. El eşyaları bulabileceğiniz gibi, yine ihtiyacınız olmayan hemen her tür ikinci el eşyanızı da satabilmektesiniz.

Firma olarak istanbul halkına her tür ikinci el eşya alım ve satımı hizmeti sunmaktayız. Mağazalarımızdan alacağınız ürünlerin tamamı servis hizmetimizden geçmiş olup en ufak bir sorun yaşamayacağınız ürünler olmaktadır. Firma ikinci el elektronik eşya alanlar olarak bizim için en önemli şey müşteri memnuniyeti olmaktadır ve bu noktada siz değerli müşterilerimize en ufak bir sıkıntı yaşatmamaktayız.

İstanbul İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İstanbul halkına en kaliteli beyaz eşya ürünlerini yine en uygun fiyata sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Çünkü vatandaşlarımıza sattığımız beyaz eşyaların tamamı servis bakımlı olup, aldığınız hiçbir üründe en ufak bir sıkıntı yaşamazsınız. İstanbul ikinci el beyaz eşya alanlar firmamıza geldiklerinde güler yüzlü personellerimiz tarafından karşılanmakta olup, bütün ürünlerimiz tanıtılmaktadır.

Firmamızda yer alan ürünlerin tamamı firmamız garantisi altında olup, müşterilerimize asla mağduriyet yaşatmıyoruz. Satışını yaptığımız beyaz eşyaların tamamını evinize biz getirip kuruyoruz ve çalışmayan hiçbir ürünü size teslim etmediğimiz gibi sorun çıkan bütün ürünlerimiz içinde her tür teknik desteği sağlıyoruz.

beylikdüzü ikinci el eşya

              2. El Beyaz eşyaları neden alıyoruz?

2. El beyaz eşyaları satanlar kadar almak isteyenlerinde talebi oluyor. İkinci el eşya alanlar olarak hem satmak isteyen vatandaşlarımızın işini görüyoruz, hem de ikinci el beyaz eşyaya ihtiyacı olanların ihtiyacını karşılıyoruz. Bu sayede hem de firmamız çalışanlarına da yeni bir iş alanı açmış bulunuyoruz.

             Beyaz eşların alım süreci nasıl oluyor?

İletişim bölümünden bizlere ulaşarak satmayı düşündüğünüz eşyalarınızın fotoğrafını  göndererek kullanım ömrüne göre fiyat biçilmekte ve satın alınmaktadır.

          Teslim alma süresi  nasıldır?

Fotoğrafını  gönderdiğiniz 2. El ürünlerin anlaşması sonucunda ekibimiz teslim almaya geldiği zaman herhangi bir hasar meydana  gelmemiş ve söylemiş olduğunuz gibiyse teslim alınıp tarafınıza ödemesi yapılır.

İstanbul İkinci El Mobilya Alanlar

İstanbul ikinci el mobilya alanlar siz vatandaşlarımıza sadece 2. El beyaz eşya satmakla kalmıyor aynı zamanda yine birbirinden kaliteli ve şık 2. El mobilya ürünlerini de sizlerin hizmetine sunuyoruz. Belki de Beylikdüzü’n de hiçbir yerde bulamayacağınız en kaliteli mobilyaları bizde bulacaksınız. Çünkü İstanbul ikinci el mobilya alanlar firmamızdan almış oldukları bütün mobilyalardan memnun kalmakta ve her daim bizi tercih etmekteler.

Mağazamızda birbirinden kaliteli ve sıfır ayarında olan sınırsız sayı ve çeşitteki mobilyalardan sizde ihtiyacınız olanını gelip en uygun fiyata alabilirsiniz. Firma olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz ve aldığı eşyayı götürme imkânı olmayan bütün müşterilerimize nakliye ve kurulum hizmeti de sağlıyoruz. İstanbul ikinci el mobilya alanlar artık daha fazla dolaşmanıza gerek yok, sizleri doğrudan firmamıza bekliyor ve en kaliteli mobilyaları beğeninize sunuyoruz.

 

 • İstanbul Spot İkinci El Eşya Alım Satım
 • İstanbul İkinci El Eşya Alanlar 
 • Spot Beyaz Eşya Alan Yerler İstanbul
 • İstanbul İkinci El Ev Eşyası Alanlar
 • Beylikdüzü 2.El Eşya Satmak
 • İstanbul Gümüş Alanlar
 • İstanbul Kullanılmış Eşya Alım Satım
 • Beylikdüzü Eski Eşya Satmak Ev Eşyası Kim Alır
 • Beylikdüzü Komple Ev Eşyası Alanlar
 • 2.El Eşya Almak Satmak
 • 2.El Eşya Satmak İstiyorum
 • İstanbul Antika Eşya
 • 2.El Beyaz Eşya Alanlar istanbul 
 • Spot İkinci El Eşya Alanlar İstanbul 
 • Spot 2.El Eşya Alan Yerler