İkinci el çamaşır makinesi alan yerler

Sıfır Ve İkinci El Çamaşır Makinesi Alım Hizmetleri

Yeni model veya daha büyük hacimli çamaşır makinesi almak isteyenler, kullanmak istemedikleri çamaşır makinelerini bir şekilde elden çıkarmaya çalışırlar. İkinci el çamaşır makinesi alan yerler olarak bu noktada devreye giriyoruz, ve sizlere en iyi fiyat teklifi vererek çok kısa sürede alımını yapıyoruz.

Daha önce aldığınız çamaşır makinesinin ihtiyacınızı karşılamıyorsa en iyi fiyat teklifini istemeniz çok normal bir durum. Ama bu konuda dikkat etmeniz gereken başka detaylar da bulunmaktadır.

 Bu detayları bilmek istermisiniz, hazırsanız Yazımızın devamında bunları alt başlıklar halinde detaylandırlarım. 

Amacımız yaptığımız iş ile ilgili detaylı bilgiler vererek sizi bir nebze de olsa bilinçlendirmek ve beyaz eşyalarınızı yüksek fiyalarla satmanıza ön ayak olmaktır.

 İsterseniz daha fazla uzatmadan detaylarına geçelim. 

Satış Sürecine Nereden Başlamalısınız?

Öncelikle şunu netleştirmek gerekir, tam olarak beyaz eşya, çamaşır makinesi gibi ürünlerin satışına karar vermenizi istiyoruz. Çünkü satacağınız beyaz eşya sayı olarak fazla olursa o kadar yüksek fiyat alabilirsiniz, satışınız daha kıymetli bir hal alır. 

Tam olarak karar verdikten sonra sıfır ve ikinci el çamaşır makinesi fotoğraflarını whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz. İkinci el çamaşır makinesi alımı yapan firmamız sizlerden gelen fotoğrafları inceledikten sonra size dönüş yaparak fiyat teklifimizi sizlere iletecektir.

 İstanbul avrupa yakasının bütün ilçelerinden, mahallelerinden aldığımız beyaz eşyaları satmaya gayret edeceğimiz için bazı prosedürlere göre alım yapıyoruz. Bu prosedürlerin neler olduğunu maddeler halinde bilgilendirme yaparak anlatacağız.

Ne Tür Çamaşır Makinelerini Satabilirsiniz?

Çalışan, herhangi bir sorunu bulunmayan, görsel açıdan iyi durumda olan, çürük, pas gibi sorunları olan hiçbir çamaşır makinesinin alımını yapmıyoruz. 

Fiyat Neye Göre Belirlenir?

İkinci el çamaşır makinesi alanlar olarak alımı yaparken temiz ve sağlam, sorunsuz olmasına çok dikkat ederiz. 

Arızalı, sorunlu, paslı, çok yıpranmış çamaşır makinesini almıyoruz. Takdir edersiniz ki sıfır çamaşır makinesi kadar sorunsuz, kusursuz makineler beklemiyoruz ama satılmayacak durumda çamaşır makinesini kim ne yapsın 

Nakliyesi Kim Tarafından Karşılıyor?

İkinci el çamaşır makinesi alan yerler olarak çamaşır makinelerinizi nakit alıyoruz. #COVİD-19 pandemi sürecinden dolayı İsteyen müşterilerimize eft, havale ile de ödemelerini yapıyoruz. Çamaşır makinelerinin alımlarını kendi bünyemizde bulunan nakliye aracımız ve personelimizle yapıyoruz. 

Bizi instagram platformundan takip edebilirsiniz!