İkinci El Beyaz Eşya Satın Alan Yerler

İkinci El Beyaz Eşya Satın Alan Yerler
İkinci El Beyaz Eşya Satın Alanlar

Beyaz eşyalarını satmak için bize ulaşan tüm müşterilerimize İstanbul avrupa yakasının tüm ilçelerine hizmet veriyoruz.  Dolayısıyla ikinci el beyaz eşya satın alan yerler olarak bize ulaşan tüm beyaz eşya satışı taleplerini titizlikle inceliyoruz.

Satmak istediğiniz, sıfır ve ikinci el beyaz eşyalarınız mı var? O zaman doğru adreste olduğunuzu diyebiliriz. 

Size öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri detaylı bir şekilde vereceğiz. 

Böylelikle hem güvenli bir satış yapacaksınız hem de beyaz eşyalarınızı paraya çevirirken daha iyi bir fiyata satacaksınız.

Şimdi gelelim asıl konumuza beyaz eşyalarınızı satarken neler yapmalı, nelere dikkat edilmeli, alım sürecinin işleyişi nasıl yapılıyor, hepsinin cevabını tek tek alt başlıklar halinde anlatacağız. Buyrun başlayalım :) 

İkinci El Beyaz Eşya Satmak Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

İkinci el beyaz eşya satmak için beyaz eşyaların fotoğraflarını whatsapp hattımıza göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Teklif ettiğimiz rakam sizin için de uygunsa adresinizden alımı yapılacaktır. 

İkinci El Beyaz Eşya Satın Alanlar?

İkinci el çamaşır makinesi, ikinci el buzdolabı, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el televizyon, ikinci el mini dolap, ikinci el kurutmalı çamaşır makinesi, ikinci el ankastre, ikinci el difriz ve daha birçok beyaz eşyanızı alıyoruz. 

Beyaz eşyanızı satarken Hem zaman kazanmak hem de anında sonuçlandırmak için beyaz eşyalarınızın bir kaç kare fotoğrafını göndermeniz yeterli olacaktır.

İkinci El Beyaz Eşyalara Neye Göre Fiyat Veriyoruz?

2.el beyaz eşya satacağınız zaman neye göre fiyatlar verdiğimizi öğrenmek, bilmek istemez misiniz? Neredeyse bütün müşterilerimiz tarafından merak çok edilmektedir. Beyaz eşya alımı yaptığımız zaman dikkat ettiğimiz bazı detaylar var, onlar neler, hemen sıralayalım?

  • Beyaz eşyaların temiz, sorunsuz olması
  • Satabileceğimiz marka ve modeller olması
  • Arızası bulunmaması
  • Çürük, pas olmaması
  • Gövde de darbe, vuruk olmaması 

İkinci el beyaz eşya alanlar firmamız ikinci el beyaz eşya alımı yaptığı gibi sıfır beyaz eşya alımını da yapmaktadır. Bizi arayarak ürünün markasını ve modelini söylemeniz halinde çok kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz.

İkinci El Beyaz Eşya Satışınızda Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İkinci el beyaz eşya satın alan yerler olarak bizi tercih eden herkese kaliteli, sorunsuz ve zamanında hizmet veriyoruz.

Alımını yaptığımız beyaz eşyaların ödemelerimizi nakit ödeme yapıyoruz. Ayrıca eft veya havale talep eden müşterilerimiz için de isteklerini geri çevirmiyoruz. 

Bizi instagram dan takip edebilirsiniz! 


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp