İkinci El Beyaz Eşya Nasıl Satılır

İkinci El Beyaz Eşya Nasıl Satılır
İkinci el beyaz eşya satmak artık çok kolay 0537 672 42 76 whatsApp üzerinden fotoğraflarını göndermek yeterli olacaktır.

Yapmanız gereken çok basit satmak istediğiniz beyaz eşyalarınızın fotoğraflarını 0537 672 42 76 numaralı telefonumuzun whatsapp numarasına göndermektir. 

Arkadaşlarımız göndermiş olduğunuz fotoğrafları inceledikten sonra çok kısa süre içerisinde size dönüş sağalayacaklardır ve fiyat teklifimizi iletecektir.

Sizlere teklif ettiğimiz rakam sizin içinde uygun bulunması halinde istediğiniz gün adresinizden alımı yapılacaktır. Süreç bu kadar basit. Sadece bir kaç kare fotoğraf göndererek işlemleri hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

Ne Tür Beyaz Eşyalar Alıyoruz?

İkinci el beyaz eşya kategorisinde pek çok farklı ürün aklınıza gelebilir. İkinci el beyaz eşya alanlar olarak alabildiğimiz ürünleri kısaca bir kaç örnekle açıklamak isteriz. 

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, İnoks buzdolabı, derin dondurucu gibi ürünlerin alımını yapıyoruz. 

Fiyat Teklifini Neye Göre Yapıyoruz?

İkinci el beyaz eşya alırken belirli kriterleri göz önünde tutarak yapıyoruz. Her beyaz eşyayı almıyoruz bu yüzden çok dikkat etmek zorundayız. 

Peki Bunlar Neler!

  • Beyaz eşyaların temiz olması.
  • Sağlam ve sorunsuz olması
  • Çok yıpranmamış olması
  • Bilinen bir markanın ürünü olması
  • Çalışır durumda olması 

İstanbul ve bütün ilçelerinden alım yapacağımız zaman bunlara dikkat ederek alımını alıyoruz. 

Sizden aldığımız beyaz eşyaları spot dükkanımızda perakende olarak sattığımız için kesinlikle sorunsuz olması gerekir. 

Bizi pinterest gibi sosyal medya üzerinden takip güncel bilgilerden haberdar olabilirsiniz! 

 


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp