Beşiktaş spotçular çarşısı, Beyaz eşyalar kullanım açısından zamanla görevini tam olarak yerine getşrmemektedir. Eskiyen beyaz eşyalarınız değer kaybına ve kullanılabilirliğini kaybeder.
Beşiktaş ikinci el beyaz eşya alanlar olarak beyaz eşyalarınızı değerinde nakit alım ile evinizden alıyoruz. İkinci el beyaz eşya alanlar beşiktaş mağazamız sizlerin gözden çıkardığı değersiz beyaz eşyalarınızı firmamız sorunsuz şekilde alıyorak sizlere belirlenmiş olan ücreti ödenmekteyiz.
Zamanla eskimiş olan beyaz eşyalarınızı satarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Beşiktaş ikinci el eşya alanlar ile yaptığınız bütçe ile eski beyaz eşyalarınızı yenileyebilirsiniz veya daha farklı bir alanda kullanabilirsiniz.
İkinci el beyaz eşya alanlar olarak aldığımız beyaz eşyaların ödemeleri peşin olarak gerçekleşir, bu nedenden dolayı beklemek zorunda kalmazsınız. 
Beşiktaş ikinci el eşya mağazamızda Birçok ürünün marka ve modeli satılmaktadır, bu nedenle aradığınız herşeyi rahatlıkla bulabilirsiniz.
Evlerinizde bulunan eski beyaz ve kullanılmış yeni beyaz eşyayı bile satarak, nakte çevirebilirsiniz.

BEŞİKTAŞ İKİNCİ EL EŞYA HİZMETLERİ!

 Beşiktaş kinci el eşya alanlar bu alanda İstanbul’un sayılı mağazalar arasında gösterilmektedir.
 Beşiktaş spotçular çarşısı sizlerle anlık çalışmalar yaparak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerimize devam ediyoruz.
Haftanın 7 günü hizmet veren beşiktaş ikinci el eşyafirmamıza istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Beşiktaş ikinci el eşya alan yerler ile sizleri eski eşyalarınızdan değerinden bir fiyatla sizleri hayal kırıklığına uğratmayacak bir şekilde alım yapmaktayız. 
 Beşiktaş spotçular çarşısı mağazamız ile, sahip olduğunuz ikinci el beyaz eşya’nın gerçek değerini ne olduğunu belirleyerek sizlere fiyat teklifimizi sunuyoruz.

Fiyat Belirleme

Fiyat belirleme konusunda birçok önemli etken bulunmaktadır ve bunlar nelerdir 

  •  Eşyalarınızın kullanılabilir olması en önemli kriterlerden biridir.
  • Kullanılabilir ve sağlam olan bir eşya, “altından” bile daha kıymetlidir.
  •  Eşyalarınızın daha kolay satılmasını istiyorsanız, temiz ve iyi bakımlı olmalı.
  • Eşyalarınız yeni ise “garanti belgesi” olması gerekir, çünkü eşyayı daha değerli hale getirir hem de fiyat olarak yüksek rakamlara satılır.
  •  Garanti belgeli ürünler çok daha kısa zamanda satılabilmektedir.