İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar
İkinci El Beyaz Eşya Alanlar İle Artık Beyaz Eşya Satmak Çok Kolay Fotoğrafını WhatsApp ile 0537 672 42 76 Göndermeniz Yeterlidir!

Evlerde veya iş yerlerinde bazen fazlalık haline gelen, boş bir şekilde bir köşe duran beyaz eşyalarınız olabilir, bunları çürümeye terketmek veya çöpe atmak yerine ikinci el beyaz eşya alanlar firmamızla iletişime geçerek değerlendirebilirsiniz. 

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet noktalarımız bulunmaktadır. Sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için gezici servis ekimiz mevcuttur. İkinci el beyaz eşya alan yerler firmamızın faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olmak için bir kaç madde halinde sıraladık. 

Beyaz Eşyalarınızı Nasıl Satabilirsiniz?

İkinci el beyaz eşya alanlar ister 1 tane buzdolabı olsun ister komple beyaz eşya seti olsun hepsinin alımı yapıyoruz. Bu süre içerisinde sizin payınıza düşen tek şey beyaz eşyaların fotoğraflarını çekerek whatsapp ile bize göndermek. 0537 672 42 76 numaralı telefonumuz 7/24 aktif bir şekilde hizmet vermektedir. 

İkinci el beyaz eşya alanlar firmamıza WhatsApp yoluyla ulaştırdığınız fotoğrafları kısa bir inceleme yapıldıktan sonra size dönüş yapıyoruz. Alabileceğimiz türden ikinci el beyaz eşyalar ise fiyat teklifimizi veriyoruz. 

Peki Neden Fotoğraf İstiyoruz?

Bazı müşterilerimiz eski beyaz eşya fotoğraf göndermek istemezler, ürünleri gelip yerinde görmemizi talep etselerde bu pek mümkün olmuyor. Çünkü İstanbul trafiğinin durumu ortada bu nedenle sürecin hızlı bir şekilde ilerlemesi için fotoğraf istemek zorundayız.

Beyaz eşyalarınız için teklif ettiğimiz rakam konusunda anlaşmaya varıldıktan sonra adresinize geliyoruz. Kendi bünyemizde bulunan nakliye aracımızla alımı gerçekleştiriyoruz. Alımı yapmadan önce anlaştığımız miktarı tarafınıza takdim ediyoruz.

Ne Tür Beyaz Eşyalar Alıyoruz?

İkinci el beyaz eşya alanlar firması olarak, ikinci el buzdolabı, ikinci el televizyon, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el klima, ikinci el difriz, ikinci el mini buzdolabı, ikinci el İnoks buzdolabı, ikinci el İnoks çamaşır makinesi, ikinci el kombi buzdolabı gibi pek çok beyaz eşyanızı alıyoruz. 

İkinci el eşya alanlar için önemli olan beyaz eşyalarınızın temiz, sağlam ve sorunsuz bir şekilde satılabilir durumda olmasıdır.

Çok yıpranmış, çürüme, pas gibi ve 10 yıl kullanım ömrünü doldurmuş olan beyaz eşyaları maalesef alamıyoruz. Beyaz eşyaların muhakkak mutlaka çalışır durumda olmasına çok dikkat ediyoruz.

Peki Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

İkinci el beyaz eşya alanlar için yapacağınız kısa bir araştırma sayesinde pek çok firmayı görebilirsiniz. Peki neden biz? Sorusuna gelince, gerçekten müşteri memnuniyeti üzerine çalışıyor, kesinlikle memnuniyetini önemsiyoruz.

Bizi instagram gibi sosyal medya platformundan takip edebilirsiniz! 

Bu Yazımızı da okuyabilirsiniz! 

İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler 


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp