İkinci El Alan Yerler

İkinci El Alan Yerler

İkinci el alan yerler; İkinci El Eşya alanında hizmet sınırı olmayan firmamızın İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet noktaları bulunmaktadır. Ürün çeşitliliği ile sürekli müşteri memnuniyeti ile tanınan 2.el eşya alanlar alanında üstün hizmetler veren ikinci el spot eşya alanlar olarak biliniyor. 2.el eşya alan yerler olarak daha geniş hizmetler sunuyoruz. Özellikle spot eşya satışları ile piyasada bulunan sıfır ayarındaki ev eşyaları fiyatından sizlere sunmaktadır. İkinci el  alan yerler, ikinci el beyaz eşya, ikinci el mobilya alım satım, ikinci el televizyon alan yerler için sadece bize almak istediğiniz hizmeti talep etmeniz yeterli olacaktır.  Yeni eşyalara yer açmanızı sağlıyoruz.

İkinci el eşya olgusu insanlar tarafından genellikle ön yargıyla yaklaşılmakta, genellikle eşyaların eski ve kötü durumda olduğu düşünülmektedir. Sanılanın aksine durum hiç böyle değildir. Çünkü insanlar yeni aldığı eşyadan kısa süre içerisinde memnun kalmayabilir. Bazen bir üst modelini almak isteyebilir. Özellikle elektronik ve beyaz eşyalarda ikinci çok temiz eşyalar bulunabilmektedir. Bu nedenle ön yargılı olmadan eğer ihtiyaç duyuyorsanız ikinci el alan yerler araştırabilir,  ikinci el eşyalar hakkında bilgi alabilirsiniz. İkinci el alan yerler olarak firmamız çok eskimiş eşyaları alırken çok dikkatli ve titiz davranmakta ve çalışmaktadır. Daha sonra başka müşterilere ulaştırdığımızda memnuniyet sağlamak adına ikinci el alan yerler olarak eşyaların kontrolünü düzgün bir şekilde yapmaktayız.

Evinizi yeniden dekore etmek, alanları düzenlemek için fazla olan ya da eskimiş eşyalarınızdan kurtulmak düşüncesindeyseniz, hem nakit ihtiyacınızı karşılamak, hem de satacağınız eşyaları yeni ihtiyaç sahiplerine ulaşmasına vesile olmak isterseniz ikinci el alan yerler olarak doğru yerdesiniz. İkinci el eşya alım ya da satımı bazı firmalar tarafından zahmet çıkartılabilmekte, nakliye, ulaşım gibi sıkıntılar doğabilmektedir. Ancak ikinci el alan yerler olarak İstanbul’un her noktasına günün her saatinde en kısa sürede bu hizmeti ulaştırmaktayız.

2.el beyaz eşya alanlar içinde ayrı hizmetlerimizde bulunmaktadır. İkinci El Beyaz Eşya Alım Satım çok yönlü hizmet kapılarını sizlere açan İkinci El Beyaz Eşya ile memnun ayrılacaksınız. Mağazalarda iki katı ücret ödemek yerine ikinci el beyaz eşya alan yerde aynı ürünü yarı fiyatından alarak büyük kâr elde edeceksiniz. 2.el beyaz eşya ürünlerimizin çoğu garanti dahilinde olmaktadır. Ayrıca sadece  ikinci el beyaz eşya, spot beyaz eşya satışı yapılmaktadır.

Eğer eşya fazlalığından kurtulmak ve yeni eşyalar almayı düşünüyorsanız nakit ihtiyacınızın bir kısmını eskileri satarak karşılayabilirsiniz. Bunu sağlamak için yapmanız gereken firmamıza hem internet üzerinden hem de iletişim numaramızla WhatsApp üzerinden mesaj atabilir arayabilirsiniz. En kafa karıştıran konu sizin için eşyanızın değeri olabilir. Bu konuda hiç şüpheye yer bırakmayacak şekilde piyasaya göre eşyanız değerlendirildikten sonra en iyi fiyat alabileceğinizi bilmelisiniz.

İkinci el eşya alım satım işlemlerinde suiistimal olmaması adına hem siz hem de firmamızla ilgili bir problem çıkmaması için eşyalarınızın kontrolleri yapıldıktan sonra evinizden teslim almakta ve ücretini teslim alırken ödemekteyiz. İkinci el alan yerler olarak mağazamıza gelerek geniş ürün alternatiflerimize göz gezdirebilir, fiyat alabilirsiniz. Özellikle geçici oturmayı planlayanlar ve öğrenci evleri için çok ekonomik olacak ikinci eşyalar evinizin ihtiyacı olan her şeyi bulmanıza imkan vermektedir. İkinci el alan yerler olarak her türlü mobilya, antika, beyaz eşya, elektronik eşyaları satın almakta, yeni müşterilerimize en iyi ve kaliteli bir şekilde ulaştırmaya devam edeceğiz. Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için telefonla arayabilirsiniz.

 

 

ikinci el eşya istanbul

ikinci el ev eşyaları sahibinden

sahibinden ikinci el mobilya koltuk

sahibinden ikinci el beyaz eşya

ikinci el mobilya alım satım

ikinci el eşya alanlar

ikinci el ev eşyası fiyatları

sahibinden komple ev eşyası satanlar

31.05.2018
3.943

Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp