Haraççı İkinci El Eşya Alım Satım

Haraççı İkinci El Eşya Alım Satım

Haraççı ikinci el eşya alım satım ihtiyaçlarınız için bizlerle iletişime geçerek kısa sürede hizmet alabilirsiniz. Evinizden, iş yerinizden, çatı katınızdan, deponuzdan, garajınızdan nerede olursanız olun beyaz eşyalarınızı satın alabiliriz.

Haraççı ikinci el eşya alanlar olarak, eşyalarınızı nasıl satabilirim, Arnavutköy spot eşya satmak istiyorum gibi talepler geldiği zaman elimizden geldiğince hızlı hareket ederek sizlere yardımcı olabiliriz. Firmamız yıllardır bu işle meşguldür bu nedenle bizlerden nasıl bir hizmet beklediğinizi, neleri merak ettiğinizi çok iyi bilmekteyiz. Şimdi bu yazıda soruları cevaplamaya ve satış yapmak için nasıl bir süreçten geçeceğinizi detaylı bir şekilde anlatacağız.

Haraççı İkinci El Eşya Alanlar

Bizim işimiz insanları kullanmadıkları veya istemedikleri beyaz eşyalardan kurtarmaktır. Bunu yaparken sizleri de memnun etmekteyiz. Zahmet etmeden, değerinde hizmet sunmaktır. Eğer kullanmadığınız bir beyaz eşyanız varsa bizi arayabilir, çürümeye, bekletmeden ve hasa görmeye terk etmeden kullanmadığınız beyaz eşyanızı satabilirsiniz. Zamanında satılmayan, boş yere duran ürünler maddi değerini yitireceği için çok fazla beklemeden zamanında satmak en doğrusu olacaktır.

İkinci El Eşya Satış Süreci Nasıl İşler?

  • 0537 672 42 76 numaralı telefondan WhatsApp uygulamasından beyaz eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz gerekir.
  • Ekibimiz gelen fotoğrafları inceledikten sonra size hemen dönüş yapacak ve olumlu veya olumsuz cevap verecektir.
  • Eğer cevabımız olumlu olursa, yani alabileceğimiz bir beyaz eşya ürünü ise fiyat teklifimizi sizlere iletiyoruz.
  • Teklifimizi onaylamanız durumunda istediğiniz gün Haraççı ikinci el eşya alım satım işlemleriniz için adresinize geliyoruz.
  • Anlaştığımız fiyatı nakit bir şekilde ödeyerek beyaz eşyanızı satın alıyoruz.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Haraççı 2. el eşya satmak hem kendinize yer açmak hem de ürününüzü nakite çevirmek için bir fırsattır. Bu yüzden satılabilir, sağlam ve temiz ürünleri almaya gayret etmekteyiz.  Bize gönderilen her beyaz eşyayı maalesef satın alamıyoruz.

Arnavutköy ilçesinde İkinci el beyaz eşya, led televizyon, klima, çamaşır makinesi, buzdolabı, koltuk, mobilya, deri koltuk, bahçe mobilyası, ofis mobilyası gibi pek çok ürünü satın almaktayız. Eğer satmak istediğiniz eşyalar antika türden ise onları da değerlendirmekteyiz.


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp