Güvercintepe İkinci El Buzdolabı Alanlar

Güvercintepe İkinci El Buzdolabı Alanlar

Uzun yıllardır ikinci beyaz el eşya sektöründe faaliyetlerimizi sürdürüyoruz, müşterilerimizin elden çıkarmak istedikleri beyaz eşyaları fiyatlandırıyoruz. Her beyaz eşyanın alımını yapmazsak da beyaz eşya konusunda iddialıyız. Başakşehir mahallelerinde ayrım yapmadan herkese hizmet veriyoruz, fiyat teklifleri sunuyoruz ve isterseniz alımları gerçekleştiriyoruz.

Ev, iş depo, iş yeri ve ofis gibi yaşam alanlarında çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ve kurutma makinesi gibi beyaz eşya ürünlerini satın almaktayız. Bu tarz beyaz eşyaları zamanı gelince elden çıkarmak isteyebilirsiniz. Bizlerde bu işi profesyonelce gerçekleştirmekteyiz. Güvercintepe ikinci el beyaz eşya alanlar olarak, spot beyaz eşya, Güvercintepe ikinci el beyaz eşya nasıl satılır gibi soruların tamamını bu yazımızda bulabileceksiniz. İsterseniz hemen başlayalım.

İkinci El Beyaz Eşya Satmak İstiyorum

470 bin üzerinde insanın yaşadığı Başakşehir ilçesinde kimin ne zaman nasıl bir beyaz eşya satmak isteyeceği belli olmuyor. Bizlere gelen her talebi mümkün olduğunca titiz çalışıp hızlı hizmet vermeye çalışmaktayız. Müşterilerimizden tek talebimiz çalışmayan, arızalı, tamir edilmesi gereken beyaz eşyalarını bize satmamaları ve beyaz eşyaların sorunu varsa bize bunu baştan söylemeleridir.

İkinci El Buzdolabı Nasıl Satılır?

  • 0537 672 42 76 telefon numarasından ürünlerinizin fotoğraflarını göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Ekibimiz gönderdiğiniz fotoğrafları değerlendirdikten sonra size hemen geri dönüş yapacaktır ve fiyat teklifini iletecektir.
  • Fiyat teklifimizde anlaşma sağlanırsa istediğiniz zaman adresinize gelerek ürününüzü satın almaktayız.
  • Alımlarımızı nakit, havale veya eft olarak yapmaktayız. Siz ödemeyi nasıl isterseniz o şekilde ödemeyi gerçekleştirmekteyiz.
  • Peki Güvercintepe ikinci el buzdolabı alanlar olarak satın alma sürecinden önemli olan nedir, neye göre fiyat vermekteyiz? Bunun için bir alt madde de açıklama yapacağız.
  • İkinci el veya spot buzdolabı alanlar olarak ürünün markası bizler için önemlidir.
  • No frost, Derin dondurucu, çift kapı, tek kapı gibi farklılıklar da fiyatı etkilemektedir. İkinci el no frost buzdolapları daha yüksek fiyattan satın alınır.
  • Tel raflı veya cam raflı oluşunu da göze almaktayız.
  • Ayrıca arızalı olmaması, çalışır durumda olması gerekmektedir.
  • Ürünün herhangi bir yerinde vuruk, pas, derin çiziklerin olması da fiyatı düşürür.

Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp