Eyüp’te İkinci EL Eşya Alanlar

Eyüp’te İkinci EL Eşya Alanlar

Eyüp İkinci El Eşya

Yıllardır kullandığınız, değiştirmek istediğiniz eşyaların alındığı ve satıldığı yerlere ikinci el eşya alım satım yerleri denir.

Çift taraflı memnuniyet esas alınmaktadır. Hem kullandığı eşyaları elden çıkarmak isteyenler hem de daha ucuz eşya satın almak isteyenler bu hizmetten faydalanırken bir taraftan da israf önlenmiş olur. Mesela bir beyaz eşya alımında ikinci el beyaz eşya  tercih edildiğinde %50 veya %60 oranında kar edilmiş olur. Eyüp semti için de hizmet veren ikinci el eşya alanlar eyüp satmak istediğiniz eşyaların fotoğrafını whatsapp ile ya da mail yoluyla gönderebilir ve anında fiyat alabilirsiniz. Fiyat konusunda anlaştıktan sonra adresinize araçlar gönderilir ve yüklenir, paranızı da kapıda nakit olarak elden teslim edilir. Elden çıkarmak istediğiniz eşyaları kolayca elden çıkarmış olursunuz ve karşılığında para da kazanırsınız. Herhangi bir nakliye ücreti de talep edilmez.

 

 

İkinci El Eşya Tercih Edenler

Sıfır alınan mallar çok yüksek fiyatlara satıldığından öğrenci, yeni evliler veya bekârlar çoğunlukla eyüp ikinci el eşya alan yerler almayı tercih etmektedir. Son zamanlarda da ikinci el eşyalara olan ilgi artmıştır. Eyüp ikinci el beyaz eşya alanlar ihtiyacını da karşılayan firmamız bunun gibi birçok ilçede ve her bütçeye uygun eşyaları kolayca bulabilirsiniz. Firmamız kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Sadece Eyüp’te değil, çevre semtlerde de ikinci el spot eşya alınıp satılmaktadır. Çırçır, Göktürk, Alibeyköy, Merkez köyler, Rami, Yeşil Pınar hizmet verilen yerlerdendir. Köklü bir firma olan eyüp ikinci eşya alım satım firmamızın başarısı ve yıllardır hizmet vermesi tesadüf değildir.


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp