Evinizdeki Fazla Eşyalardan Nasıl Kurtulursunuz?

Evinizdeki Fazla Eşyalardan Nasıl Kurtulursunuz?

Sizlerde sağda solda bekleyen, ne yapacağınız konusunda karar veremediğiniz fakat elden çıkarmak zorunda olduğunuz eşyanız mı var? O halde bu sorunları kısa bir sürede ortadan kaldırabilecek hizmete ihtiyaç duyduğunuz açıkça görülmektedir. Madem bu tarz bir ihtiyacınız var bizlerle tanışmak ister misiniz? Evinizde bulunan eşyalardan nasıl kurtulacağınız sorusunun cevabını çok iyi bilmekteyiz. Bizler kimiz, ne işler yapmaktayız, nasıl çalışıyoruz gibi konuları tek tek bu yazıda bahsedeceğiz. İnsanlar arasında ikinci el eşya alanlar, eskici, spotçu olarak bilinmekteyiz, insanlar satmak istedikleri kullanılmış veya sıfır eşyalarını belirli bir ücret karşılığında satın almaktayız. Daha öncesinden herhangi bir eşyanızı satmadıysanız veya kullanılmış bir eşya almadıysanız bizleri tanımıyor olabilirsiniz. Emek Spot olarak yıllardır sektörde faaliyet gösterdiğimiz için tüm detayları öğrenmek istediğinizi çok iyi bilmekteyiz.

Biz Kimiz, Ne İş Yapıyoruz?

Arama motoru üzerinden spotçular, ikinci elçiler, fazlalık eşya alanlar, ikinci el eşya alanlar yerler gibi aramalar yaparsanız binlerce firma ile karşılaşırsınız. Bizler bu firmalardan biriyiz. Yıllardır kullanılmış veya sıfır ürünleri satın almaktayız.

Fazlalık Eşya Satış Sürçleri Nasıl İşlemektedir?

İlk önce sizlerin hangi eşyaları satmak istediğinize tam olarak karar vermeniz gerekir. Çünkü işin geri kalan kısmı tamamen bizlere aittir. Eğer karar verdiyseniz eşya satış sürecini anlatalım.

  • 0537 672 42 76 numaralı telefondan eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz gerekir. WhatsApp uygulaması üzerinden gönderim yapabilirsiniz.
  • Ekiplerimiz göndereceğiniz fotoğrafları inceledikten sonra sizlere olumlu veya olumsuz dönüş sağlamaktadır.
  • Eşyanız alabileceğimiz durumda ve türde ise fiyat teklifini iletmekteyiz.
  • Fiyatı onaylamanız durumunda istediğiniz gün İstanbul Avrupa Yakası’ndan alımları gerçekleştiriyoruz.

Ne Satabilirsiniz?

Fazlalık olan eşya denildiği zaman akla birçok şey gelse de takdir edeceğiniz gibi her eşyayı alabilmemiz mümkün değildir. Ayrıca her eşyanın bir maddi değeri vardır, her eşyayı satın almaktayız gibi bir şey söylememiz söz konusu değildir. Sizler için çok değerli olan, büyük bir maddi beklenti içinde olduğunuz bir eşya, bizler için maddi bir değer ifade etmeyebilir. Bunun için bazı fiyatlandırma politikamız vardır. Alabileceğimiz her eşyayı tek tek saymamız mümkün olmasa da bazılarını örnek olarak sıralayabiliriz.

Televizyon, beyaz eşya, klima, bahçe mobilyası, koltuk takımı, L koltuk, ofis mobilyası, masa sandalye, elbise dolabı, deri koltuk, aksesuar gibi birçok ürünü satın alabilmekteyiz. Ayrıca eski eşya olarak adlandırılan el halısı, eski obje, plak, gümüş, bahü, klasik mobilya gibi ürünleri de satın alabilmekteyiz.

Fiyatlandırma Kriterlerimiz Nelerdir?

  • Bizler için ilk önemli husus eşyanın satılabilir olmasıdır.
  • Sağlam ve temiz olması
  • Modeli ve markası fiyatlandırma konusunda önem verdiğimiz konulardır.

Satacağınız eşyaların mutlaka pahalı, bilinen bir markanın olması gerekmez ancak böyle bir marka olursa fiyatı daha yüksek olabilir.


Telefon

Yol Tarifi

WhatsApp